2733
2734

پیرو تاپیک قبلی 

باخودم گفتم ازین ببعد جلوی خودمو میگیرم حتی ذره ای از چیزایی ک خونه میارن هم نمیخورم جز غذا 

الان شدیدا ناراحتم و بغض دارم ک این تصمیم رو گفتم 

چطوری میتونم پایبند بشم 

ی چیز بگین 

ببین سخت نگیر

اتفاقا کارت درسته کینه نمی گیری

دنیا دو روزه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
ببین سخت نگیر اتفاقا کارت درسته کینه نمی گیری دنیا دو روزه

همیشه کارشونو تکرار کردن و چیزی ک خوردمو حس بدی گرفتم همراهش 

ازین ببعد دیگ میخام خودمو تغییر بدم کلا واس خودشون باشه

کار خوبی نیست 

اما کمکت میکنم 😈😈😈

همیشه سعی کن اون اتفاق رو با خودت مرور کنی تا زنده بمونه ...

اونوقت کینه رو فراموش نمیکنی

با عرض پوزش که دارم راهنماییت میکنم ...

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟) ((((درضمن این کاربری دست دو نفره لطفا اگه چیز بدی گفتن مراعات حال منو کنید و بخاطر من ببخشید )))ممنون
2731
همیشه کارشونو تکرار کردن و چیزی ک خوردمو حس بدی گرفتم همراهش  ازین ببعد دیگ میخام خودمو تغییر ...

کوتاه بیا

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا