2733
2734
پسرم از دیروز صبح سرفه و آبریزش بینی داشت ، امروز بردمش پیش دکترش که خیلی هم دکتر خوب و کاردرستی هست، گفت ویروس و سرفه هاش ممکنه مزمن بشه باید مراقب باشی و ١٠ رزو طول درمانشه، دارو هم سیتریزین و آزیترومایسین و کوتریموکسازول داد که ، کوتریموکسازول هم آنتی بیوتیک قوی هست منم مردد شدم که دو تا آنتی بیوتیک با هم بدم یا نه، که تو نت هم سرچ کردم دیدم عوارض زیادی داره حالا نمیدونم چیکار کنم ، شما تجربهای ندارید؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
چند وقت پیش دختر منم همش سرفه میکرد.دکتر خودش نبود.مجبور شدم پیش دو تا دکتر برم.اما با داروهای هیچ ککدومشون خوب نشد. تا سه هفته هم بیشتر سرفه میکرد.خلاصه دکتر خودش اومد و رفتیم پیشش.بهش سفکسیم و آزیترومایسین و اکسپکتورانت و زادتین و قطره بینی داد.همین که چرک خشک کناش تموم شد سرفش کامل قطع شد.به نظر منم به حرف دکترش عمل کن
چرا برای ویروس دارو میدن؟ به هیچ یچه ای زیر 6 سال هیچ جای دنیا دارویی جز تایلنول نباید داد. ویروس یه عمری داره که باید طی شه تا مشکل حل شه. تب خودش فعالیتش رو کم می کنه فقط مواظب باش تبش بیشتر از 38 نشه.
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
منم پسرم 18 ماهست اگر جای شما بودم بهش اصلا دارو نمی دادم فقط وقتی تبش بالا میرفت قطره ی تایلنول مبدادم . اب زیاد میدادم بخوره دستگاه بخور سرد رو هم کلا براش روشن میکردم . اینا کاریه که وقتی بی نهایت حالش بد بود دکترش گفت انجام بدم.
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
مسافر جون اصلا تب نداره ، منم کفتم که ویروسی اگه هست دیگه آنتی بیوتیک تاثیری نداره گفت معمولا بعد ویروس باکتری هم سوار میشه رو مریضی و بهتره که پیشگیری بشه در ضمن باعث بیروت اومدن خلطها میشه
2706