2733
2739
عنوان

یادته؟؟؟؟؟

3698 بازدید | 353 پست
همیشه لابه لای خاطرات گذشته همش خاطره تلخ نبوده..! میخوای بگم؟ از مدرسه ش بگم از لذت خوابیدن با لباس مدرسه تو رختخواب بین ساعت 7 تا 7:15 وای که چه حالی داشت اون خوابای بی دلیل و بی اضطراب..یادته؟! گذاشتن لباس مدرسمون زیر رختخواب که چی اتوش خراب نشه صاف و مرتب باشه واسه فردا ..یادته؟! من؟؟؟؟؟؟؟ نه پشت سریت ...این شیرین ترین دیالوگی بود که از معلم می شنیدی وای که چه شیرین بود..یادته؟! خط فاصله هایی که بین کلمات -..-..- با مداد قرمز میذاشتیم...یادته؟! گاز گرفتنای پر درد تو دعواهای بچگی ..یادته؟! آپلود عکس
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...
گچ تموم میشد سر کلاس خدا خدا میکردیم معلم به ما بگه بریم گچ بیاریم.یادته؟! شروع برنامه کودک شبکه دو ...اون بچه ناراحت که دستشو میذاشت پشت کمرشو راه میرفت یهو کبوتره میومد و پرده کنار میرفت مینوشت برنامه کودک و نوجوان با اهنگ وک وک وک.. وک وک وک..یادته؟! یادته کسی فحش بارمون میکرد کف دستمون رو نشونش میدادیم میگفتیم اینه اینه.. اون مسابقه دویدن تا خونه زیر بارون تو اون کوچه های تنگ با بوی خاک بارون زده با لبخندای از ته دل یادته؟!! اون گریه های الکی و لوس بازیا واسه کم شدن نمره دیکته یادته؟! آپلود عکس
یادته مامان لباسارو بادست کوک میزد و میگفت ببین اصلا معلوم نیست یادته؟! کارتونای قدیمی و قشنگ سیاه وسفید که شرط دیدنشون نوشتن مشق بود یادته؟! لباس نو و عیدی و حرفای نو لحظه تحویل سال کنار بخاری یادته؟! اون برچسب های خوشگل رنگی کنار نمره بیست و ستاره و مهر صدافرین یادته؟! سفره های ساده ی رو زمین پهن شده با بشقابای ملامین با لبخندای بانمک و بامزه یادته؟! آپلود عکس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون اخر هفته مهمونی جمع خودمونی تو حیاط نذری و کاسه اش واسه همسایه یادته؟! یادته 22 بهمن مسابقه بود واسه تزیین کلاس ..یادته؟!اخرشم نمیگفتن کلاس کی قشنگتره کیف و کفش نو و لباس نو با بوی کتاب نو تو فصل پاییز یادته؟!
2731
اینو کسی نمیتونه منکرش بشه..یه حس خوب.. لالایی شب بخیر کوچولو تو رادیو که هنوز واسم شیرینه... یاد تموم اون لذت های بچگونه و بی دلیل و دلچسب بخیر..اره یادش بخیر..!!
واقعا یادش بخیر چقدر زود گذشت .اون موقع دلمون می خواست زود بگذره .الان دوست داریم اون موقع ها بود.
2740
هییییییی دلم گرفت جای بهار مست خالیه اینجا
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
کوکب خانم مادر عباس است اون زن پاکیزه ای است.......
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2706