2733
2739

من مشهدی نیستم

اما همیشه میرم بیمارستان اکبر

دکترای اونجا خیلی خوبن

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من بچه هامومیبردم جمشیدیوسفی دکترخوبیه احمدآبادهست مطبش خانومش پزشک پوست ومو هست تویه ساختمون باهم هستن آدرسشم خواستی سرچ کنی فکرکنم باشه بقیه روهم نمیشناسم فرهتم درحدهمیناهست الکی شلوغه 

عزیزم فرهت خوبه اما خیلی سخت نوبت میده... دکتر سامی راد رو هم تعریفشو شنیدم.... کلینیک اطفال ارین تو کوهسنگی هم متخصصینش خیلی خوبن.... اونا تشخیص عمومیشون خوبه و اگر لازم باشه ارجاعت میدن به متخصص مربوطه. 

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2740
فرهت الکی شلوغه وگرنه من فکرنمیکنم ازدکترای ایرانی خودمون بیشتربدونه البته بعضیها واقعا نفهمن

منم نمیشناسمش اصلا تعریفشو شنیدم سرچ کردم گفتم اگه خوبه و نوبت بده برم پیشش که اونم تلفنشو جواب نمیده ..من بچه هامو میبرم هادی میرزاییان ،اما اللن رفتن خارج از کشورو نیستن دیگه 

برانوبت ی مبلغ بزار لای شناسنامه بده منشی همچین زود تنوبت میده

من تا حالا نرفتم.... فقط شنیدم بد نوبت نیده

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
انشاالله که هیچوقت نری دکتر همیشه سالم وسلامت باشی منم جهت اطلاع گفتم

ممنون از دعای قشنگت عزیزم.... همچنین برای خودت و عزیزانت🌷

2706