2737
2734
عنوان

مامانا کمکم کنید تجربم کمه دعاتون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 31 پست
فکر کنم واسه پسرت قطره دکتر بده با قطره بینیش باز میشه منم با پوار کار نکردم خوشم نمیاد ازش راستی قدم نو رسیده هم مبارک انشاالله به سلامتی خیلی هم نازه آقا مهرسام نگران نباش چون شیر مادر میخوره زود خوب میشه منم هر وقت پسر بزرگم مریض بشه کوچیکه هم مریض بود ولی خدا رو شکر زود خوب میشه دکترش فقط میگه با قطره بینیش رو باز نگه دار همین
دلبندم … من دلم فقط روی دل تو بند می شود !

Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید از پوار استفاده کنی خیلی هم واجبه...مقداری قطره سدیم کلراید بریز تو بینیش یه کم صبر کن بعد با پوار تخلیه کن بینیشو...نکنی عفونت گوش و گلو درد و هزار درد سر دیگه داره
نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
2731
بهار جون یه چیر می گم شاید خیلی ها بگن نه این کارو نکن و ... و شاید خودتم قبول نداشته باشی ولی من می گم. پسر من زیر یک ماه بود که طرف خونه شوهرم می گفتن 100000 تا لباس تنش کن تا مبادا سرما بخوره و خونواده خودم می گفتن کم تنش کن , خلاصه بماند... این شد که پسر زیر یک ماه من سرما خورد! به جای اینکه برم دکتر و دارو شیمیایی بخورم, آویشن و جوشونده می خوردم. بخدا پسرم خوب خوب شد الحمدالله. البته من می خوردم ها! به پسرم نمی دادم. تو هم ضرر نداره با مشورت با مامانت و مادر شوهرت جوشونده بخور که آب رو آتیشه. ایشاالله پسرت خوب شه همین طور خودت.
همه جور آموزش رایگان در سایت http://www.Asooneh.ir
2738
2706