2737
2734
سلام
خواهر من 18 دی اولین روز آخرین پریودیش بود. الان هم بارداره.ولی چیزی که باعث نگرانی ما شده 3 بار در طی 3 زوز (13.14.15)بهمن دندانپزشکی رفت و دندونهاشو پر کرد.
آیا شما از مضرات آمپول بی حسی دندانپزشکی روی جنین توی این سن چیزی میدونید؟
ضمنا خواهرم قصد بارداری نداشته و قرص ضد بارداری هم مصرف می کرد.آیا این قرصها تاثیر بدی داره؟اگه کسی در این زمینه ها اطلاعاتی داشته باشه راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم/
دقیقا سوال منم هست عزیزم
ولی زن داداش من نمیدونست باردارم این کار کرده و جنینش فعلا خداروش کر مشکلی نداره
دکترش چی میگه
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام یاس جون
من الان هفته یازدهم هستم
وقتی سه هفته بودم یک دندونم رو درست کردم حتی دوبار هم عکسبرداری کرد
الانم مجبور شدم تا یه دندونمو درست کنم
اگه کسی می دونه به منم بگه توروخدا
2738
عزیزم من تو ماه آخر بارداری مجبور شدم دندون عقلم رو بکشم و با دکترم که مشورت کردم گفت مشکلی نداره و خداروشکر الان پسرم سالمه و مشکلی هم براش پیش نیومده. البته دکتر دندون پزشک هم خیلی مهمه که داروی بی حسی با دوز کم استفاده کنه و تبحر کافی تو کارش داشته باشه
سلام یاس جون من الان هفته یازدهم هستم وقتی سه هفته بودم یک دندونم رو درست کردم حتی دوبار هم عکسبردار ...

باران جان اگه هنوز نی نی سایت میایی میشه سوال منو جواب بدی

اینکه شما تو هفته سوم بارداریت دو بار عکس از دندون گرفتی مشکلی واسه نی نی پیش نیومد؟؟ همه چی بخوبی سپری شد؟؟ ممنون

هر لحظه را باید لذت برد، زندگی کرد.
سلام یاس جون من الان هفته یازدهم هستم وقتی سه هفته بودم یک دندونم رو درست کردم حتی دوبار هم عکسبردار ...

سلام شمابچتون سالم دنیا اومد؟؟؟منم عصب کشی کردم نگرانم

اللهم عجل لولیک الفرج