2733
2739
اونایی که گوشی های هوشمند گلکسی اس 3 و گلکسی اس 4 و گلکسی اس مینی سامسونگ دارند با همراه اول کلا در دسترس نیستند و جایی بری خوب آنتن نده بعد که بیایی جایی که آنتن میده بازم هرکی زنگ بزنه میگه در دسترس نیستی تا اینکه یکبار گوشی را خاموش و روشن کنی. یکی از آشناها حتی رفت سیمکارتشو عوض کرد ولی مشکلش حل نشد. جالبه با ایرانسل چون بهتر آنتن میده این مشکل پیش نمیآد. هرچند از نظر کاربری های دیگه مثل کار با اینترنت و ... گوشی خوبی محسوب میشه... امیدوارم اونایی که میدونند بنویسند که چه گوشی بهتر آنتن میده و سازگارتره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همسر من گالکسی اس فور مینی داره دو سیمکارته.هیچ وقت حس نکردیم این مشکلی رو که بالا گفتن وجود داره!امکاناتش که خیلی خوبه درحالت استفاده از وای فای.تنها ضعفش واسه همسرم سیستم مسجشه میگه خنگ و عقب موندست!!!!
خودمم گالکسی جیو دارم خوبخ بد نیست

ینی به نظر من با توجه به قیمتشدن می ارزند!
همسر من گالکسی اس فور مینی داره دو سیمکارته.هیچ وقت حس نکردیم این مشکلی رو که بالا گفتن وجود داره!امکاناتش که خیلی خوبه درحالت استفاده از وای فای.تنها ضعفش واسه همسرم سیستم مسجشه میگه خنگ و عقب موندست!!!!
خودمم گالکسی جیو دارم خوبخ بد نیست

ینی به نظر من با توجه به قیمتشدن می ارزند!
S3 حتی دوربینش هم وقتی میخوای عکس بگیری خوب عمل نمیکنه و مثلا اگر بچه حتی یکم سرشو تکون بده یا حرکتی کوچیک بکنه همه حالتهای حرکت دست یا سر در عکس گرفته شده منعکس میشه و انگار کله یا دست کش اومده تست عکس را حتما بگیرید چون خیلی پیش میاد که موقع عکس گرفتن کسی حرکت کوچیکی بکنه یا میخواهید یک لحظه خاص رو شکار کنید با گلکسی اس تری و اس تری مینی شکار لحظه معنی نمیده.
مورد عکس را برای s4 تک سیم کارته نمیدونم ولی توی s3 و s3مینی مشکل عکس گرفتن هست. بله برای اینترنت بیسیم خیلی خوبه. مشکل هنگ کردنی که گفتم فقط زمانی پیش میاد که جایی بروید که خوب آنتن نده و بعد از اونجا بیایید بیرون.
2738