2737
2739
عنوان

فوبیا از ام آر آی...ام آر روباز!

833 بازدید | 18 پست

خانوما لطفا جایی رو میشناسید که ام آر آی تونلی نداشته باشه و بالاش باز باشه؟

امروز رفتم داشتم سکته میکردم زود اومدم بیرون 🥲

منم واسا این نمیرم 😪

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وحشتناک بود 

من حس میکنم برم نفسم بند میاد خفه میشم 

تحمل دراز کشیدن بی حرکتم ندارم جای تنگ

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
نتونستم انجام بدم فوبیا دارم داشتم دستگاهو میشکوندم 😔

به خودت تلقین نکن عزیزم به فرض دستگاه خراب شه چه اتفاقی قراره بیوفته برات البته قبول دارم وقتی داخل دستگاه هستی حسش بده 

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
به خودت تلقین نکن عزیزم به فرض دستگاه خراب شه چه اتفاقی قراره بیوفته برات البته قبول دارم وقتی داخل ...

ن من واقعا تو اسانسورم حالم بد میشه

الانم خیلی رو خودم کار کردم ک رفتم گفتم چشمامو میبندم بازم نمیکنم اما تا رفتم تو چشمام ناخودآگاه باز شد تمام بدنم یخ بود

2740

مامان منم همین مشکل شما رو داره شنیدم میگن بی هوشم میکنن 

🔴توجه توجه 🔴کاربری دست دو نفر خودم خواهرم🙃🙃 من  حسابم زهمه مردم این شهرجداست من امیدم بخدا بعد 👈خداهم بخداست 👉
الان ی جا پیدا کردم تو فرشته.. روبازه ایشالا فردا میرم اونجا

رفتی ام ار ای رو باز بود

🔴توجه توجه 🔴کاربری دست دو نفر خودم خواهرم🙃🙃 من  حسابم زهمه مردم این شهرجداست من امیدم بخدا بعد 👈خداهم بخداست 👉
آره عزیزم رفتم درمانگاه فرشته اونجا روباز بود یعنی دیگه تونل نداشت خداروشکر😬

سمر جان خوبی گلم منم ترس آرام آری دارم منم فرشته زو دیدم میشه بگی جواب ام آرای مورد تایید دکترت بود ؟چون میگم ام آرای روباز نسبت به بسته کیفیت تصویرش کمتره 

واینکه چقد طول کشید نویتت بشه 

کلا اونجا چطوریه ممنون میشم توضیح بدی برام 

وخدایی که بشدت کافیست
سمر جان خوبی گلم منم ترس آرام آری دارم منم فرشته زو دیدم میشه بگی جواب ام آرای مورد تایید دکترت بود ...

سلام عزیزم ب من آخر وقت نوبت دادن فک کنم ساعت ۹ شب بود ...

تا رفتم

نوبتم بود معطلی نداشتم

ولی قبلش ب دکترت بگو بعضی از دکترها قبول ندارن

دکتر من گفت مشکلی نداره

اونجا دیگه تونل نداشت بغل دستات باز هست فقط دستگاهه ک میاد بالای سر و سینت

2706