2737
2739
عنوان

اگ همکار پسرتون بگه ایندفه با ماشین تو بریم..😐

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 42 پست
ادما نهایت چهارماه اول بتونن نقش بازی کنن بعدش خودشونو نشون میدن به نظر من صبر کن محک بزنش زیرزیرکی ...

میخام کلا بپیچونمش ولی همه همش میکن آدم خوبیه سریع رد نکن و فلان نمیدونم چیکار کنم همکارم هس موندم رودربایسی

میخام کلا بپیچونمش ولی همه همش میکن آدم خوبیه سریع رد نکن و فلان نمیدونم چیکار کنم همکارم هس موندم ر ...

اگه ازش خوشت نمیاد که همین اول کاری رو راست بگو بنده خدا با احساساتش بازی نکن گناه داره

ولی اگه خوشت میاد ازش هواست باشه این یا داره امتحان میکنه یا از این مرداس ک رو جیب تو حساب کرده

تو رو نمیدونم ولی من خودم حالم از این مردا بهم میخوره،البته ک توی زندگی مشترک این چیزا خیلیم خوبه من خودم داشته باشم کمک میکنم خوشحالم میشم ولی با میل خودم نه اجبار مرد نه وظیفم بدونه نه بخاطر پولم اومده باشه جلو

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گفتم باشه دشواری نداریم ک ولی میخام بپیچونمش چی بگم بنظرت😂

به نظرم یه بار رو برو با ماشین، ولی بعدش همونجا بهش با خنده بگو دیدی رانندگی بلدم فکر میکردی بلدنیستم، ببین چی میگه چه مدلی برخورد میکنه باعث میشه حس بدت کم بشه یا بدتر باعث میشه حست نسبت بهش بدتر بشه.

و اینکه بعدشم دیگه هیچ حرفی از اینکه ادم باید با ماشین کی بره بیاد و اینا نزن، بذار قرار تموم شد ببین سر قرارای بعدی هم باز حرفشو میزنه یا نه، اگه دوباره تکرار شد اونوقت اون موقع بشورش 😆 برای الان زوده و عصبی بودنه اگه واکنشی به این حرکتش بدی، تازه شاید دیدیش بحثشو خودش وسط بکشه خواستم با ماشین تو بیام به خاطر فلان و‌بهمان و یه مدلی این حرفشو جمع کنه. تو همون تیکه هاتو با شوخی بنداز بهش اگه هم پرسید ناراحت شدی بگو نه ولی اخه متوجه نشدم این چه حرفی بود که به یه خانوم زدی 😆 بذار صحبت کنید درموردش خودش یه جوری جمع کنه حرفشو، نرین بهش خلاصه 😂😂

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^

بگو انتخاب سختیه بزار تنوع پیچیده تری داشته باشیم

هرکی با ماشین خودش بیاد

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2742
به نظرم یه بار رو برو با ماشین، ولی بعدش همونجا بهش با خنده بگو دیدی رانندگی بلدم فکر میکردی بلدنیست ...

اقا من کلا نمیخام فک کنه من رو این جدیم اخه فک نمیکنم جواب مثبت بدم بهش چجوری بفهمونم برا اینکه ذوشو‌کم کنم ماشین‌اوردم ن از رو علاقه

2740

چه فرقی داره دیگه وقتی تو ماشین داری

من اگه خودم ماشین داشتم هیچ مشکلی نداشتم حتی اگه طرفمم ماشین نداشت

مهم اینه که یه وسیله ای باشه

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
اقا من کلا نمیخام فک کنه من رو این جدیم اخه فک نمیکنم جواب مثبت بدم بهش چجوری بفهمونم برا اینکه ذوشو ...

خب پس اصلا فعلا درخواستای برای رفتن سر قرار رو به بهونه های مختلف کنسل کن، یکی دوبار بگی نمیتونم فلان موقع بیام، دفعه سوم چهارم که گفت بریم بیرون اونوقت برو و اونم دیگه حرفی از اینکه با ماشین تو بریم نمیزنه چون یادش رفته و توام مجبور نیستی بهش اشتباهی پالس اشتیاق بفرستی

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
وای 😂😂😂😂😂😂

😂

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛