2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی بعد این همه مدت متوجه نشدی که شوهرت این کار رو میکنهههههههههههه

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

خیلی ببخشیدا که این حرف رو میزنم یعنی تو رو فروخته به جاریت اونم به چه کسیییییییییییییی

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

2738
اول خودت برو پیش یه مشاور مشکلت رو بگو ازش راهکار بخواه بعد هم با شوهرت صحبت کن اونم با آرامش بگو دوست داری من هم حرف های زندگیمون رو به خانوادم اونم همه خانواده حتی برادرم با شوهر خواهرم بگم و اشکالات تورو جلوی اونها بازگو کنم بهش بگو اگه من رو در نظر خانوادت خراب کنی کل خانوادمون رو خراب کردی چون اونوقت دیگه نه واسه من احترام قایل میشن نه واسه دخترت نه حتی واسه خودت
بگو دوست داری اگه یه روز پشت مثلا شوهر خواهر من چیزی گفتی من برم بهش بگم بهش بگو با این کارت فقط داری رابطه بین ما و خانوادت رو خراب میکنی فکر نکن با گفتن این حرف ها پیش دیگران عزیز میشی اتفاقا بیشتر خودت رو ضایع میکنی چون میگن طرف رو ببین داره با کی زندگی میکنه و دخترش زیر دست کی بزرگ میشه احتمالا دخترش هم یکی میشه لنگه مادرش
بهش بگو واقعا اول برای خانوادت بعد هم برای خودم متاسفم برای خانوادت که یه همچین پسری رو تربیت کردن و برای خودم که یه عمر با یه جاسوس زندگی میکردم
دعایم گرچه گیرا نیست ،دعایت میکنم امشب، نمیدانم چه میخواهی از او خواهم برای تو هر آنچه در دلت خواهی
2706