2733
2734
عنوان

تورو خدا کمکم کنید منطق شوهرم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2915 بازدید | 124 پست
اگه قراره خودتو اینطوری نابود کنی.جدا بشی بهتره....همون‌طور که اون مادر به پسرش نیاز داره....زن هم ب ...

یه زمانی آنقدر دوست و رفیق داشتم آنقدر آدم مهمی بودم ازدواج کردم همه رو گذاشتم کنار الان خیلی روزا دلم میخواد فقط یکی باشه باهاش ۲ کلمه حرف بزنم هیچکی رو ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی عذرخواهی میکنم 🙏🏻💕🥲

تورو خدا دعا کنین ما خونمون زودتر ساخته بشه 

تو خونه برادر شوهرم همراه با خونواده اونا زندگی می‌کنیم

خیلی خجالت میکشم خیلییی

شنیدم دعای نی نی سایتی ها گیراس

توروخدا دعا کنین تا ماه آینده تموم بشه😔😔

خدایا سختی این زندگی رو برای من آسون گردان.خدایا صبر و بردباری منو زیاد کن 🥲💔🙏🏻                   حتی ماهی هم تا دهنش رو باز نکنه صید نمیشه.پیش هیچ کس از زندگی و راز هاتون نگین تا زمین نخورین:)😊😇
یه زمانی آنقدر دوست و رفیق داشتم آنقدر آدم مهمی بودم ازدواج کردم همه رو گذاشتم کنار الان خیلی روزا د ...

درکت میکنم.سعی کن ازون خونه بیاین بیرون....وگرنه یا طلاق میگیری....یا تا آخر عمرت زندگیت جهنم میشه.اصلا این دخترهایی که قبول میکنن.با خانواده شوهر تو یه خونه یا یه ساختمون باشن درک نمیکنم....آخه سری که درد نمیکنه رو که دستمال نمیبندن

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
2731

بی محلش کن ازش فاصله بگیر ببین چطوری سمتت میاد

بهش بگو اره برو خدا خیرت بده 

میاد سمتت خودتو دور بگیر

کم باهاش حرف بزن 

همیشه ام بگو والا من نقشی تو زندگی تو ندارم هرجور خودت صلاح میدونی 

یه مدت بفهمه توازش فاصله گرفتی هی به سمت اونا هولش میدی خودش میاد سمت تو

چون اونا بد تورو میگن تو هیچی نمیگی ک هیچ به سمتشونم هولش میدی...

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
وقتی من و مادرم از نظر فکری و شخصیتی هیچیمون شبیه هم نیست چرا باید با هم بریم مسافرت؟ ما فرزندان هیچ ...

مسافرت نرید ولی ما آدمیزادیم یادت نره.

یعنی چی که در قبال پدر مادر وظیفه نداریم؟ وظیفه داریم احترام بزاریم. کمک باشیم گاهی. حیوونیم مگه؟؟؟ عجبااااا.

یه زمانی آنقدر دوست و رفیق داشتم آنقدر آدم مهمی بودم ازدواج کردم همه رو گذاشتم کنار الان خیلی روزا د ...

چرا گذاشتی کنار اخه؟؟؟ من نمیفهمم چرا بعد ازدواج دوستاتون رو میذارید کنار، وقتی تنها باشید راحتتر میتونه به خودش وابسته کنه شمارو

کم محلی کن بیین چطوری میاد سمتت.هرحرفی میزنه جوابش نده 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

اسی اینکه پشت سرت به شوهرت حرف میزنن خیلی خیلی به نفعته 

زرنگ باش و از این موقعیت استفاده کن 

از امروز هیچی تاکید میکنم هیچی در موردشون به شوهرت نگو نه خوب نه بد 

خسته شدی ناراحت شدی یه مدت صبوری کن 

خواست مسافرت ببردشون گردش خرید هدیه هرچی فقط ساکت باش

بی محلش کن ازش فاصله بگیر ببین چطوری سمتت میاد بهش بگو اره برو خدا خیرت بده  میاد سمتت خودتو ...

سیاستت رو دوس دارم خیلی جواب میده

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
چرا گذاشتی کنار اخه؟؟؟ من نمیفهمم چرا بعد ازدواج دوستاتون رو میذارید کنار، وقتی تنها باشید راحتتر می ...

والا رامبد جوان و همایون شجریان رو ببینی چه بر سر دولتشاهی اوردن دوست رو راحت میذاری کنار

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
کم محلی کن بیین چطوری میاد سمتت.هرحرفی میزنه جوابش نده 

کم محلی هم کردم اون همه دغدغه مادرشه اصلا ناراحتی من مهم نیست ، یه شل پا درد بودم یکم گریه کردم پاشد داد زد گفت صبح تا حالا دیسکو نبودم خستم ، بعد مادرش یه سرفه کنه برو ببین چیکار میکنه 

سیاستت رو دوس دارم خیلی جواب میده

اره بی محلی همیشه ادمو زجر میده تو فکر میبره این خانومم باید با بی محل کردن شوهرش سر خودشو گرم کنه

مثلا بره با خانوادش تولد بگیره 

حتی خودش کیک بخره ببره تولد بگیرن بعدا بگه خانوادم سوپرایزم کردن به شوهرشم هیچی نگه

شوهرش گفت چرا نمیگی 

بگه نخواستم مزاحم تو باشم خودت همیشه میگی مانع تو و خانوادتم خواستم باهم وقت بگذرونید

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️