2737
2739
با قطار معمولی12 ساعت با پردیس 8 ساعت قیمت هم متفاوته و بستگی به نوع قطار داره هواپیما هم به یک ساعت نمیرسه زمان پرواز و قیمتش هم جدیدا متفاوته
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مینا جان قطارها با هم فرق می کنن مثلا قطارهای سریعی هستن که 6 صبح از تهران حرکت می کنن و 2 ظهر می رسن مشهد قطارهای معمولی هم بین 12-14 ساعت توی راهن قیمتها هم خیلی متفاوت هستن البته من قیمتهای جدید رو ندارم چون تازگی هم گرون کردن اما از حدود 15 تومن هست تا حدود 50 تومن
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
سبز و سیمرغ یک قیمت داره و 4 تخته و درجه یکه نزدیک 60 تومن پردیس 50 به بالا هست اما 20 تومن و 30 تومن هم هست البته اگر باز گرون نشده باشه
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
2738
من با هواپیما 45 دقیقه رسیدم 3 ساعت که مشهد تا مکه هست
شبکه بازار زیر نویس میده هم هواپیما هم قطار شاید سایت رجا قیمت ها رو داشته باشه
بعضی بلیت های هواپیما لحظه آخری رو نیم بها هم میدن
2706