2737
2734
عنوان

مهربونااا کمکم می کنید (تب پسرم)

877 بازدید | 4 پست
پسرم امسال خیلی مریض شد بردم دکتر تا آنتی بیوتیک میخوره خوبه به محض قطع دوباره مریض، دکتر از لوزه و سینوس هاش عکس گرفت گفت سینوس هاش چرک داره شربت کوتریموکسازول و اریترومایسین داد هفته پیش سه شنبه تب داشت بردم دکتر این داروها رو داد الان امروز از صبح دوباره تب کرده هنوز هم داره آنتی بیوتیک هاشو میخوره ولی باز تب کرده البته تبش بالا نیست میخواستم ببینم شما تجربه مشابه ای داشتید؟؟؟ ممکنه مریضی جدید باشه یا ادامه همون مشکل سینوس هاشه؟؟؟ دوباره ببرم دکتر؟ آز خون هم دوبار داده خداروشکر عفونت نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
شادی جات پسر منم همین مشکلو داشت دوره درمان و نوع انتی بیوتیک خیلی مهمه پسر م مرتب مریض میشد اخرش بردم پیش یه دکتر گو حلق بینی حاذق گفت سینوسهاش پره یه دوره 20 روزه بهش انتی بیوتیک دادسینوسهاش خالی شد دیگه تا یه سال مریض نشد تا امسال دوباره اینطوری شد چندبار مرتب انتی بیوتیک میخورد بازم بردم پیش همون البته پسر من لوزه سومش هم بزرگه .این سری روزای اخر درمانش یهو گفت گلو درد دارم گریه گریه بعدشم تب کرد منم خیلی تعجب کردم نگو یه ویروس رو مریضیش گرفته که گلو درد و تب داشت بچه های زیادی هم گرفته بودن .کلا اینکه دوره درمان مهمه گاهی ده روزه باید باشه یه هفته ای دارو میدن بچه کامل خوب نمیشه با اولین بادی که بهش میخوره دوباره مریض میشه .راستی بعد از این همه انتی بیوتیک یه دوره بهش ویتامین بده
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887