2737
2739
عنوان

ﺑﻪ ﺳﻼمتیه.....

153 بازدید | 15 پست

ﻣﯿﺰﻧﯿﻢ ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﻭﻥ ﻗﺎﺿﯽ ﮐﻪ ﻣﺘﻬﻢ ﺭﻓﯿﻘﺶ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺣﮑﻢ ﺑﺪﻩ ﺍﺳﺘﻌﻔﺎ ﺩﺍﺩ ....
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﭘﺪﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﭽﻪ ﮐﻮﭼﮑﯿﺶ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺁﻣﭙﻮﻝ ﺑﺰﻧﻪ ﮔﻔﺖ ﺑﺎﺑﺎ ﺩﺭﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺰﺍ ﺩﺳﺘﺖ ﮔﺎﺯ ﺑﮕﯿﺮﻡ ... ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﺳﺖ ﺑﺎﺑﺎ ﮐﺒﻮﺩ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ/ ﮔﻔﺖ ﺩﯾﺪﯼ ﭘﺴﺮﻡ ﺩﺭﺩ ﻧﺪﺍﺷﺖ ....
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﻭﻥ ﭘﺪﺭﯼ ﮐﻪ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺗﺮﺍﺷﯿﺪﻥ ﻣﻮﯼ ﮐﻮﺩﮎ ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ ﺳﺮﻃﺎﻧﺶ ﮔﺮﯾﻪ ﯼ ﻓﺮﺯﻧﺪﺵ ﺭﻭ ﺩﯾﺪ.. ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺭﻭ ﺩﺍﺩ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺶ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﭼﺸﻤﺎﻧﺶ ﭘﺮ ﺍﺯ ﮔﺮﯾﻪ ﺑﻮﺩ ﮔﻔﺖ : ﺣﺎﻻ ﺗﻮ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﻣﻨﻮ ﺑﺘﺮﺍﺵ ...
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺑﺎﺑﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺧﺘﺮﮐﻮﭼﻮﻟﻮﺵ ﺯﻧﮓ ﺯﺩ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺖ : ﺑﺎﺑﺎ ﺩﺍﺭﯼ ﻣﯿﺎﯼ ﺧﻮﻧﻪ ﭘﺎﺳﺘﯿﻞ ﻣﯿﺨﺮﯼ؟ ﻭﻟﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﺟﯿﺒﺸﻮ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺩﯾﺪ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺸﻮ ﺯﺩ ﮐﻨﺎﺭ ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ﻭ ﺁﺭﻭﻡ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﺷﺪ ﻭ ﮔﻔﺖ : ﺁﺯﺍﺍﺍﺍﺩﯼ ﺁﺯﺍﺩﯼ ۲ ﻧﻔﺮ ...
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﺷﯿﺸﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﭘﺪﺭﺵ ﺭﻭ ﺩﯾﺪ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻟﺒﺎﺱ ﻧﺎﺭﻧﺠﯽ ﺩﺭﺣﺎﻝ ﺗﻤﯿﺰﮐﺮﺩﻥ ﺧﯿﺎﺑﻮﻧﺎ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﮔﻔﺖ ﺧﺪﺍ ﺭﻭ ﺷﮑﺮ ﭘﺪﺭ ﻣﻦ ﺭﻭﺯﯼ ﺣﻼﻝ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺎ ﻣﯿﺎﺭﻩ
ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺍﻭﻥ ﭘﺴﺮﺍﺋﯿﮑﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﯾﻪ ﺷﺐ ﺗﻨﻬﺎ ﺍﺯ ﯾﻪ ﮐﻮﭼﻪ ﺭﺩ ﻣﯿﺸﯽ ﺳﺮﺷﻮﻥ ﻭ ﻣﯿﻨﺪﺍﺯﻥ ﭘﺎﺋﯿﻦ ﺍﺯ ﺑﻘﻠﺖ ﺭﺩ ﻣﯿﺸﻦ ﮐﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺍﻣﻨﯿﺖ ﮐﻨﯽ ...
ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺣﺴﺮﺕ ﯾﻪ ﺩﺍﺩﺍﺵ ﻣﻮﻧﺪ ﻭﻟﯽ ﺑﻪ ﮐﺴﯽ ﻧﮕﻔﺖ ﺩﺍﺩﺍﺵ !!!!!!
ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻣﺎﺩﺭ ﮐﻪ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻣﺎ ... ﺧﻂ ﭼﺸﻤﺸﻮ ﺑﺎ ﻋﯿﻨﮏ ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩ... ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻫﺎﯼ ﺷﺒﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺑﯿﺪﺍﺭﻣﻮﻧﺪﻥ ﮐﻨﺎﺭ ﻣﺎ ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩ... ﮐﯿﻒ ﭘﻮﻟﺸﻮ ﺑﺎ ﭘﻮﺷﮏ ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩ... ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻣﺎﺩﺭ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰﺷﻮ ﺑﺎ ﻋﺸﻖ ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩ ...
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻣﺒﺼﺮ ﮐﻼﺱ ﮐﻪ ﮐﺘﮏ ﺭﻭ ﺧﻮﺩﺵ ﺧﻮﺭﺩ ﻭﻟﯽ ﻧﮕﻔﺖ ﮐﺎﺭ ﮐﯽ ﺑﻮﺩ !!
ﺳﻼﻣﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮﯼ ﮐﻪ ﺻﺎﺣﺐ ﮐﺎﺭﺵ ﺑﻪ ﻧﺎﺣﻖ ﺯﺩ ﺗﻮ ﮔﻮﺷﺶ؛ ﺭﻓﺖ ﮐﻪ ﻟﺒﺎﺳﺸﻮ ﻋﻮﺽ ﮐﻨﻪ ﺑﺮﻩ ﺧﻮﻧﻪ ﺍﻣﺎ ﯾﺎﺩ ﺧﺮﺝ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﺮﯾﻀﺶ ﺍﻓﺘﺎﺩ، ﯾﺎﺩ ﺍﺟﺎﺭﻩ ﺧﻮﻧﻪ، ﺟﻬﯿﺰﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮﺵ، ﺷﻬﺮﯾﻪ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺴﺮﺵ ... ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺑﻪ ﺻﺎﺣﺐ ﮐﺎﺭﺵ ﮔﻔﺕ ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ...
ﻭ ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺗﻮﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﻫﺮ ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﺩﻟﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﮔﺮﻓﺖ — feeling

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
به سلامتی تو با این تاپیک زیبات
به سلامتی کسی که براش مهم نیست عشقش قشنگترین موجود دنیا نباشه
فقط میخواد کسی کنارش باشه که بشه باهاش قشنگترین دنیارو ساخت
من به اعجاز دعاهای خود ایمان دارم😊💚🌱..
2740
2706