2733
2734
موقعیتم جور شده واسه معلمی.حالا شوهرم به خاطر بچم که الان 3 ماهشه مخالفت میکنه به نظرتون ارزش جنگیدن داره کارم؟
کارت ارزشش رو داره اگه دوست داشته باشی اما بچه ات چی خیلی خیلی کوچیکه که تنهاش بگذاری هنوز 6ماهش هم نشده میخوای از الان شیر خشک بدی بهش؟ نمیدونم من خودم عاشق درس دادنم ولی در این شرایط بچم ....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من آمدم بگم حوصله داری شوهرت راضی نیست میخوای بجنگی که بری سر کار....اما دیدم معلمیه....به نظر من یه شغل واقعا عالی واسه خانماست .....اما بچت هم کوچیکه....
نی نی سایت حیا کن سرعت سایت و درست کن هههههه
به نظر من بچه ات واجب تره معلمی یعنی چی؟ مدارس غیرانتفایی؟
مامانا حتما این کتابو بخونین: من دیگر ما! این جمله قشنگم رو جلدش نوشته: فرزند ما از ما جدا نیست، او خود ماست اما در اندازه ای کوچکتر فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
2740
الان میگذره؟!!!! مهمه که چه جوری میگذره! تو همین سایت یه مقاله بود که نوشته بود مادر باید تا سه سالگی تمام وقتشو بذاره برا بچه اش وگرنه آسیبایی میزنه که در بزرگسالی معلوم میشه
مامانا حتما این کتابو بخونین: من دیگر ما! این جمله قشنگم رو جلدش نوشته: فرزند ما از ما جدا نیست، او خود ماست اما در اندازه ای کوچکتر فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
تازه یه سوال دیگه؟ تو چه مقطعی میخوای بدرسی؟
من مامان یه دونه پهلوون کوچولو شدم.خدایا شکرت میشه واسه مامان شدن دوستام دعاکنید ویه صلوات بفرستید؟ [smiley]s/sm_57.gif[/smiley]
2706