2752
2734
عنوان

بچه ها میخوام برم سر کار شوهرم مخالفه.بجنگم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1078 بازدید | 59 پست
مادرشوهر من که فقط اصرار داره هرطوری میتونه به من حالی کنه بچه داری بلد نیستم منم اصلا بهش اهمیت نمیدم
اللهم عجل لولیک الفرج.... آمین وصیت کرده ام بعد از مرگم همراه من دو تا فنجان چای هم دفن کنند!! شاید صحبت های من با خدا به درازا کشید... بهرحال دلخوریها کم نیست از بندگانش... همانهایی که بی اجازه وارد شدند بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند!
باید اول مساله بچه اینجا حل شه. بعد با دست باز بری پیش همسرت برای صحبت جدی. اما اول واخر خودتی که باید خوب خوب فکر کنی تا کم نیاری!
من مامان یه دونه پهلوون کوچولو شدم.خدایا شکرت میشه واسه مامان شدن دوستام دعاکنید ویه صلوات بفرستید؟ [smiley]s/sm_57.gif[/smiley]
رز اگه یه اتاق مثل مهد داشته باشه آره من همکارام هزینه میدادن یه خانمه میومد بعنوان مربی ولی فقط مراقبشون بود ساعت تفریح هم مادرا میرفتم به بچه هاشون سر میزدن عزیزم محیط ایده آلی نیست ولی بهتراز هیچیه
اللهم عجل لولیک الفرج.... آمین وصیت کرده ام بعد از مرگم همراه من دو تا فنجان چای هم دفن کنند!! شاید صحبت های من با خدا به درازا کشید... بهرحال دلخوریها کم نیست از بندگانش... همانهایی که بی اجازه وارد شدند بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند!
2731
الهی بمیرم بارون.من همینا رو که میبینم از معلمی پشیمون میشم مامانم معلم بود ما بپگی خیلی سختی داشتیم نمیخوام بچم مثل خودم عذاب بکشه از طرفی هم نمیخوام دستم پیش شوهرم دراز باشه
باران جان، خواهر شوهرم، بچه اش 4 ماهه بود ساعت کلاساش عصر بود، برای همین مدیرشون اجازه داد دخترشو ببره تو کلاس درسش. رز جان که دیگه مامانش مدیر اونجاست، احتیاجی به اجازه نداره
Before you speak, Listen قبل از اینکه صحبت کنی، گوش کن
چرا فکر میکنه دستت درازه وظیفه اشه چششون کور وظیفه دارن خرج زندگیو بدن منگه یه زن کم از جون و جوونیش مایه میذاره حالا اینا به کنار خودشون خواستن اینجوری بهش نگا نکن واست سخت میشه عزیزم
رز عزیز اگه مادرتون مدیر مدرسه هست پس برای سال دیگه هم می تونند شرایط کار براتون فرآهم باشه ، تا اون موقع بچه اتونم یکسال بزرگتر میشه تو این فرصت هم می تونی همسرتونو متقاعد کنی عزیزم.
بزرگترین راز زندگی این است که احساس خوبی به زندگی داشته باشیم.
معازه که ارامش بیشتر ازت گرفته مبشه.24 ساعته باید اونجا باشی!
من مامان یه دونه پهلوون کوچولو شدم.خدایا شکرت میشه واسه مامان شدن دوستام دعاکنید ویه صلوات بفرستید؟ [smiley]s/sm_57.gif[/smiley]
خب بالاخره یکی از ما بهترونی که با پارتی میرن اموزش پرورش رسمی میشن رو پیدا کردیم. دوست خوبم خواهشا اگه دانش کافی برای اموزش دادن دارید از این پارتیتون استفاده کنید.شاید منم جای شما بودم از این موقعیت استفاده می کردم اما به شرطی که در توان فکری و علمی خودم می دیدم(سوتفاهم نشه ها!اخه بنظرم اموزش خیلی مهمم و خیلی از بیسوادیهای ماها از همین بی دقتیها و رابطه ها در انتخاب معلمها هست+تنبلی خودمون)
من به دستای خدا خیره شدم......معجزه کرد.
2706