2737
2734
سلام شوهر خواهرم خیلی مرده بدیه چندین بار خیانت کرده دیگه خاهرم میخاد جدا بشه حالا هفته پیش دعوا کردن یه هفته هس دخترش رو ک 8سالشه باباش برده خونه مادرشوهرش..خاهرم داره دق میکنه ب خاطر دخترش خانواده شوهرشم ب شدت پشت پسرشونن مادرشوهرش هفته پیش اومده کلی حرف گفته ب خاهرم رفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
متاسفانه دختر خواهرت در صورت جدایی از 7 تا 9 سالگی پیش پدر هستش مگر اینکه بتونه عدم صلاحیت اخلاقی را ثابت کنه ولی باید بتونه ببینه البته فکر کنم باید دادگاه تصمیم بگیره
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن
کاش خواهرت که اینقدر صبر کرده یک سال دیگه هم صبر کنه تا دخترش 9 ساله بشه اونوقت خودبچه می تونه بگه دوست داره پیش مادرش باشه
به نظر من شده صوری اشتی کنن تا یکسال دیگه 9 سالگی دخترش که شد بره برای جدایی اقدام جدی بکنه

اگرم راه برگشت نیست باید مهریه شو بذاره اجرا یعنی تنها دست اویز خانوما برای رفتن حقشون توی ایران
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
2740
میتونه شکایت کنه و حق دیدن دخترش رو بگیره... بالاخره مادر هم حق داره، اگه حضانت با پدر هم باشه مثلا دو روز تو هفته مادر میتونه دخترش رو ببینه، اول از همه بره شکایت تنظیم کنه که دخترش رو جدا کردن و اجازه دیدن نمیدن.... فکر کنم سریع مامور بفرستن...
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
هیچکدام از آنهایی که همسرت را با آنها مقایسه میکنی نوز با تو زندگی نکردند تا نقاط ضعفشان را هم ببینی از دور همه در زندگیشان قهرمانند.. اما نه قهرمان واقعی کسی است که با خوشی و ناخوشی عاشقانه در کنارت زندگی میکند ... !!!/http://8pic.ir/images/trsq7q4kegwbbiltou38.jpg
خب بگه منم طلاق نمیخوام مهریه و بچه رو میخوام کیل بهتر میتونه راهکار نشون بده اگه مدرک از خیانتش داشته باشه حق طلاق با خواهرت میشه چون عدم صلاحیت هم مشخصه
رویای من،منتظرم تا مثل حقیقت در اغوش من و پدرت جای بگیری
2706