2737
2739
سلام من الا ن روز 14 پریود هستم روز 8-10-12 اقدام داشتم به نظرتون از کی علائم بارداری داشتین اصلا باید چه حالتی داشته باشم
بانو جون من که 7 روز از تاریخی که باید پری می شدم گذشته بود بی بی چک مثبت شد فهمیدم باردارم هیچ حالتی هم نداشتم انشالله برای تو هم خیر باشه
سعی نکن به یک خوک آواز خواندن یاد بدهی. هم وقت خودت رو تلف می‌کنی و هم خوک را اذیت می‌کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فردا دقیقا روز تخمک گذاری منه ولی چون دختر می خوام تا یکشنبه باید صبر کنم تادوباره اقدام کنم می خواستم ببینم ممکنه با سه بار اقدام باردار شده باشم اخه از رژیم خسته شدم
2731
ای بابا بانو جون اصلا مهم نیست دختر پسر بودن منم پسر می خواستم همین کارای تورو می کردم ولی دختر شد الانم خیلی خدارو شکر مگه گذی کنم و الان می فهمم دختر پسر بودن فرقی نمی کنه فقط سالم باشه ببین تا 2 هفته بعد پری 2 اشت و پری نشدی کم کم نشون می ده
2738
آره عزیزم ما همیشه جلوگیری داشتیم یه بار که جلوگیری نکردیم بچه دار شدیم اونم ناخواسته به هر حال خواسته خدا بود
سعی نکن به یک خوک آواز خواندن یاد بدهی. هم وقت خودت رو تلف می‌کنی و هم خوک را اذیت می‌کنی.
انشالا مامان میشی فقط استرس نداشته باش من روزی که پدربزرگم فوت کرد همون شب اینقدر فکرم درگیر بود که از باردار شدن یادم رفته بود و همون شب باردار شدم این و گفتم اصلا فکر نکن