2733
2734
عنوان

مامانهای خرداد نود (قسمت دوم)

| مشاهده متن کامل بحث + 501178 بازدید | 17214 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شب خوش

مهسیما جون من همیشه بادی و شورت زیر تمام لباسای کسری تنش می کنم

غذا هم هر چقدر بخوره می دم نشمردم چند تا قاشق

لیلا جونم ما همگی دوست داریم عزیزم قرار شد همه نظرات و بخونیم و به هم احترام بزاریم و دلگیر نشیم بازم دلگیر شدی عزیزم

بی خیال باش خانومی من نظر شخصی خودم و گفتم و نوشتم برا نظرات دوستام هم احترام قائلم

تو هم سوالت خیلی خوب پرسیده بودی و دوستان زیادی بهت جواب دادن چرا فکر می کنی حرفات باعث ناراحتی دیگران میشه؟

من و کسری عاشق خاله لیلا جون و آروین جونم هستیم بوسسسسسسسسسس

2742
نسرین جون ما همیشه شیرینی و کیکهای مجالسمون و از شیرینی فروشی آق بانو تو رودکی می خریم

کیکاش عالی و شیک و خوشمزه ست و خیلی شیرینی فروشی معروفیه ما خانوادگی مشتریش هستیم

دوست داری یه سر برو
سلام بر دوست جونای خودم
مسابقه عکس فرشته های سال 90
موضوع بیست و دومین مسابقه:"نینی و کالسکه"
مهلت گذاشتن عکس:از سه شنبه29 فروردین تا سه شنبه5 اردیبهشت ساعت 24
مهلت رای دادن:از ساعت 24 سه شنبه تا ساعت24 چهارشنبه5 اردیبهشت
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=130050&PageNumber=17&msg=ok
2740
سلام به همه

ما امروز رفتیم برغون... خیلی داشت بهمون خوش میگذشت... هوا عالییییی بود... طبیعت تمیز و بکر.... آش هیزمی هم داشتیم
یه هو یه طوفان و بارونی شد که فرار کردیم به سمت تهران و 3 ساعت تو ترافیک بودیییییییم

این بود گردش ما

ولی خوش گذشت از خونه موندن که بهتره...

ساحل جون منم آق بانو زیاد رفتم... برا مراسمها ازونجا خرید میکنیم ولی کیکای تولدشو ندیدم تا حالا.... سایت هم نداره...

قنادی تمشک هم نزدیکمونه...
همینطور پاستور اوین دو جا رو باید سر بزنم

مریم جون نمیدونم بردیا چند کیلوئه؟؟؟ آخرین بار 20 اسفند بردم دکی... 11400 بود... ماشالله به آرمان.... حالا شاید لاغر بشه... به گفته ی همسرت همونطور که دکتر بردیا گفته بود با شروع دندون دراوردن زیاد وزن نگرفته.... وزنشم کم نشده.... ولی ظاهرا لاغر شده... اینطوری براش بهتره تحرکش زیاد شده...
بردیا به نسبت هم وزناش توپولتر به نظر میرسه... نمیدونم چرا.... شلوارای جین و مهمونی براش تنگ بودن... شورت لی اندازش نبود... سایزای بزرگتر هم شلختش میکردن..... الان لباس بهتر به تنش میاد
2706