2737
2734
بارانه تو آسمانه خوبه،تویه شهرم پاساژ عیاری و نوروزی هستن،واسه تختم طالقانی خیابونه حافظ اگه اشتبا نکنم، همون که نبشش آزمایشگا دانشه کلى مدلای قشنگ داره،راستی پاساژپردیسان تو زیتونم لباس داره
میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر طهماسبی،دکتر انبیایی، البته جنسیت تو همون سونو معمولی معلوم میشه
میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1
2731
یه مهد کودک تو محدوده کیانپارس میخوام برای دختر 6 ماهم

میخوام برای هر کودک شیر خوار یک مربی داشته باشه یعنی یه مربی فقط نی نی منو پرستاری کنه

سراغ دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟////

زیتون یکی هست ولی ازم دوره
2740
ه مهد کودک تو محدوده کیانپارس میخوام برای دختر 6 ماهم

میخوام برای هر کودک شیر خوار یک مربی داشته باشه یعنی یه مربی فقط نی نی منو پرستاری کنه

سراغ دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟////

زیتون یکی هست ولی ازم دوره
فروش فوری:
یک واحد آپارتمان واقع در کیانپارس خیابان شهریور غربی..........
بمساحت حدود 137 متر..... سه خوابه
پیش فروش میشود.
برای اطلاعات بیشتراایمل بزنید
مزون مانتو با قیمت های باور نکردنی آدرس : اهواز اتوبان پل پنجم خیابان نظری پور ( نظامی ) کوچه افشین پلاک 63 منزل گندمی 09306168406 09169008406

سلام دوستان.

میشه لطفا چند تا باشگاه بدنسازی بانوان توی فرهنگشهر یا گلستان بهم معرفی کنید؟ عجله دارم. آخه رژیمم می خوام در کنارش ورزش هم بکنم. اکثر باشگاه ها تایم خانمهاشون صبحه اما برام مقدور نیست و فقط بعد از ظهرا می تونم برم. لطفا هرکس می دونه بهم بگه. تلفن و آدرسشم بگه. منتظرم. مرسی
سلام مامان ساینا جان، گلستان باشگاه زیاد هست، من خودم فقط باشگاه رها 1 و2 را در کوی سعدی امتحان کردم و راضی هستم. الان هم می رم رها2 بعداز ظهرها کلاس پیلاتس.
شماره اش را قبلا تو همین تاپیک گذاشتم می تونی سرچ کنی.
می دونم بعداز ظهرها ایروبیک، قدرتی و یوگا هم داره.
آرزویم این است:‏ بهاری باشد روز و شبت....
منظورم این بود که بعدازظهرها هم کلاس داره، مثل کلاس اروبیک و رشته های دیگه. کلا باشگاه فقط مخصوص خانمهاست.
شمارش هم: 3327285رها1 و رها2: 3323274
حتما بگو می خوای لاغر بشی تا راهنمائی بکنن چه کلاسی بری، موفق باشی.
آها آدرس هم : رها1:کوی سعدی خ کاشان شرقی و رها2: کوی سعدی خ شیراز شرقی
آرزویم این است:‏ بهاری باشد روز و شبت....
2706