2737
2739

خيلي قديميه 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

من خودم ۳۰ سالمه، اشکال نداره با این کیف برم مجلس؟ ازین خانومی هام دارم که قبلاً مد بود میزاشتن زیر بغل، نمی‌دونم یادتونه یا نه؟ ازونا چطوره بزارم؟ ممنون میشم بگین😍

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

استارتر وقتی مد شد هم کیف قشنگی نبود 

به نظر من بدون کیف بری خیلی سنگین تره

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
استارتر وقتی مد شد هم کیف قشنگی نبود  به نظر من بدون کیف بری خیلی سنگین تره

بدون کیف که نمیشه، ببین ازون خانومی ها یادته میزاشتین زیر بغل؟ اونا چطورن؟ 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2738
بدون کیف که نمیشه، ببین ازون خانومی ها یادته میزاشتین زیر بغل؟ اونا چطورن؟ 

اونا قشنگن مخصوصا برای مراسم رسمی

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد.