2733
2734

اگه کم کاری میکنید اگه به فکر حال مریض نیستید اگه مرگ و زندگی طرف واستون مهم نیس اگه خوب معاینه نمی‌کنید اگه نمیتونین بیماری رو تشخیص بدین اما برای اینکه کم نیارین با حدس و گمان پیش میرین اگه باعث بدتر مریض شدن بیمار یا فوتش میشید

انشالله خدا لعنتتون کنه انشالله به خاک سیاه بشینید

انشالله بدبخت بشید 

من تازگیا یه عزیزی رو از دست دادم فقط بخاطر خریت یه پزشک که نتونسته تشخیص بده باید عمل کنه و عمل دیگه ای کرده خدا انشالله لعنتش کنه که باعث داغ دیدن خیلیا شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

هرکس در هر  جایگاهی هست باید تو کارش دقت کنه 

هرکس به طریقی صدمه میزنه 

اما خوب پزشکا دیگه وارشون مستقیم با جون ادمه 

درعوصشم خدا خیر بده خیلیهاشونو که ادما رو از مرگ  حتمی نجات دادن 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
دکترای سهمیه ای اکثرا احمقن ، وگرنه پزشک کاربلدم داریم

واقعا دکتر خوب و بد به رتبه و سهمیه و حتی میزان درس خوندن نیست 

بلکه مثل باقی هنرا یه استعداد ذاتی میخواد 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
هرکس در هر  جایگاهی هست باید تو کارش دقت کنه  هرکس به طریقی صدمه میزنه  اما خوب پزش ...

دقیدار چرا وقتی بعضی ها چیزی حالیشون نیس به زور میخوان برن پزشکی فقط به خاطر پولش 

بخدا خجالت داره منم یه روزی آرزوم بود ولی پزشکی شوخی بردار نیس من که تا آخر عمرم نفرین میکنم

مرگ وزندگی دست خداست بخواد ببره کسی کاره ای نیست من پزشک نیستم ولی معتقدرم خدا بخواد نگهش داره با عمل اشتباهی هم نگهش میداشت یا خدا میخواست بمونه اصلا کاری میکرد این دکتر بالا سرش نیاد ایشالله خدا بیامرزه رفتگانتو 

دکترای سهمیه ای اکثرا احمقن ، وگرنه پزشک کاربلدم داریم

میخدان یچیزی بگم ولی به حرمت شهدا چیزی نمیگم

اونا که دیگه از حد گذشتن حداقل کاش پزشکی روشون ندن باز بقیه رشته ها یچیزی

همه مشاغل همینن

اصلا خاک. تو سر هرکس که تو. هر شغلی میره کارشو خوب انجام نمیده

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2706