2733
2734
عنوان

بی خوابی و بی قراری کودک 20 ماهه

2351 بازدید | 29 پست

سلام 

دخترم 20 ماهشه شبها بعد یکی دو ساعت خوابیدن بیدار میشه و بی قراری میکنه دستش مدام به پشت سرش در امتداد گوشهاش میکشه و یا موهای همون قسمت میگیره .داروی رفلاکس میدم بیفایده اس 

داروی الرژی دادم بی اثره 

پماد و ... میزنم به سرش انگار نه انگار 

کسی تجربه ای داره؟

شبها تا صبح بیدارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گوشش چند بار معاینه شده  گفتن سالمه

اب توو گوش بچه بره معاینه بشه هم بعضی دکترا متوجه نمیشن

من خودم امروز تاپیک برا گوش دردم زدم

دکتر میرم معاینه میکنه میگ سالمه

ولی دائم گوش دردم بخاطر یه قطره ابی ک توو حموم توو گوشم میره

2738
با شیر نمیخوابه  ولی از بس نصف شب نق میزنه شیر میدم بهش که اونم نیم ساعتی میخوابه باز بیدار م ...

نه عزیزم شیر نده 

برا دندوناش خوب نیس 

بیشتر فکر کن ببین چی اذیتش میکنه 

پیدا نکردی 

دکتر ببر 

من آرزوم بچم شب شیر نخوره تا دندوناش سالم بمونه ولی شوهرم و بقیه حمایت نمیکنن 🥴

سلام عزیزم خوب هستین؟ببخشید شما علت بی قراری وبی خوابی بچتونو پیدا کردی دخترمنم اینجوریه دیگه درموند ...

سلام 

دختر من رفلاکس و الرژیش عود کرده بود . داروهایی که میدادم بی اثر بود. داروهاش خودم عوض کردم خارجی گرفتم . تغذیه اش هم خییییلی رعایت کردم تا بلاخره بعد چند ماه جواب داد.

دختر شما چند وقتشه؟

سلام  دختر من رفلاکس و الرژیش عود کرده بود . داروهایی که میدادم بی اثر بود. داروهاش خودم عوض ک ...

خداروشکرعزیزم دخترمن ۲۰ ماهشه اینم آلرژی داره رفلاکسم قبل یه سالگیش داشت ولی دکتر گف دارو نیاز نیس وبعدیه سالگیش فک کنم نداره دیگه...یعنی ممکنه از آلرژیش باشه؟؟؟امشب تا خودصبح گریه کرده ...

خداروشکرعزیزم دخترمن ۲۰ ماهشه اینم آلرژی داره رفلاکسم قبل یه سالگیش داشت ولی دکتر گف دارو نیاز نیس و ...

ببین دختر منم قبل یکسالگی دارو مصرف نکرد . خودم هم رژیمشو رعایت نکردم الرژی و رفلاکسش بهد یکسالگی عود کرد. 

رفلاکس ممکنه پنهان باشه همیشه طوری نیست که شما متوجه بشی.

بیقراری میکنه توی خواب ؟

خداروشکرعزیزم دخترمن ۲۰ ماهشه اینم آلرژی داره رفلاکسم قبل یه سالگیش داشت ولی دکتر گف دارو نیاز نیس و ...

اره ممکنه 

من شربت زادیتن دادم تا شش ماه 

قرص نکسیوم دادم برای رفلاکسش 

اینقدررر سرچ کردم تا خودم به اینا رسیدم