2737
2739
عنوان

بی خوابی و بی قراری کودک 20 ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 2445 بازدید | 29 پست
اره ممکنه  من شربت زادیتن دادم تا شش ماه  قرص نکسیوم دادم برای رفلاکسش  اینقدررر س ...

اگر مطمئنی رفلاکس و الرژی نداره ساعت خوابشو تنظیم کن

من الان گاهی شبها قطره گیاهی بای بای میدم 

بی خوابی خیلی سحته هم برای مادر هم برای بچه

ببین دختر منم قبل یکسالگی دارو مصرف نکرد . خودم هم رژیمشو رعایت نکردم الرژی و رفلاکسش بهد یکسالگی عو ...

برا این رفلاکسش مشخص بود کاملا خودم میدیدم اسید معدش میزنه تودهنش سونو هم بردیم دکتر گف دارو نمیخواد برا آلرزیش دارو داده بودکه اونم میدادم گیج ومنگ میشد شوهرم نزاشت بدم😔متخصص کودکانم گف کلا آلرژی نداره هردکتری یه حرفی زد...اره توخواب چاونقد جابه جا میشه یا زود به زود بیدار میشه آدم حس میکنه اصلا خواب عمیق وکافی نداره صبحم همش خواب الوده....قبلا بهتر بود خواب شبش خوب بود ولی یه ماهه کلا خواب شبم نداره😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر مطمئنی رفلاکس و الرژی نداره ساعت خوابشو تنظیم کن من الان گاهی شبها قطره گیاهی بای بای میدم  ...

ر۴لاکس فک کنم نداره ولی آلرژی داره درسته متخصص کودکان گف آلرژی نداره ولی خودم میبینم که داره متخصص آلرژی بردیم تست خراشم انجام دادیم گف آلرژی داری ولی دکتر خودش میگه اینا همش الکیه برا جالی کردن جیب مردم😐ولی خودم مطمئنم آلرژی داره چون خودمونم خانوادگی آلرژی داریم ....برا شما دکتر چه شربتی نوشته بود برا آلرژیش؟؟

برا این رفلاکسش مشخص بود کاملا خودم میدیدم اسید معدش میزنه تودهنش سونو هم بردیم دکتر گف دارو نمیخواد ...

خیلی شبیه دختر منه 

ببین با دکتر مقدادی اینترنتی هم شده ویزیتش کن اگه رفلاکس داره دارو بده لعنت به دکترهای بیسواد من یکسال درگیر بودم

شربت الرژی اخر شب موقع خواب بده زادیتن خیلی خوبه بچت اذیت میشه ها داروشو قطع نکن

2731
اره ممکنه  من شربت زادیتن دادم تا شش ماه  قرص نکسیوم دادم برای رفلاکسش  اینقدررر س ...

برا دختر من دس لوراتادین داده بودن یه ماه دادم کلا دیگه کودکان گف نداره واینا شوهرمم نزاشت بدم که اینا عوارض داره مضره منم ندادم یعنی آلرژی باعث بدخوابی میشه یا چی؟

خیلی شبیه دختر منه  ببین با دکتر مقدادی اینترنتی هم شده ویزیتش کن اگه رفلاکس داره دارو بده لعن ...

تو گوگل بزنم میاره ؟؟اره به خدا فوق تخصص نوزادانم بردم گف آلرژی نداره😑😑😑حالا خودم میبینما داره!!!خدا خیرت بده حتما از این دکتر مشورت میگیرم ببینم چی میگه خودشم هلاک شده بچم اصلا نمیتونه بخوابه

2738
اره الرژی باعث بی خوابی میشه  منم لوراتادین دادم اصلا اثر نداشت

طفلی بچم😢پس شربت خوبی هم نبوده منم موقعی که میدادم اثرچندانی ندیدم ازش ...فقط عزیزم الرژی رفته رفته خوب میشه تا این که کلا تا بزرگسالی همراهشه؟؟حالا به نظرت به حرف متخصص آلرژی گوش کنم؟؟؟آخه اونم همه میوه هارو براش ممنوع کرده جز سیب وبه...غذاهم همینطور خیلی چیزا گفته ندم پس همونا رو رعایت کنم؟

طفلی بچم😢پس شربت خوبی هم نبوده منم موقعی که میدادم اثرچندانی ندیدم ازش ...فقط عزیزم الرژی رفته رفته ...

ببین الرژی باید رعایت کنی 

اکثرا تا دو سالگی نهایت 5 سالگی خوب میشن 

خیییلی کم ممکنه بعضی الرژی ها تا بزرگسالی بمونه 

الان پرهیز کن بچت خوب بشه خواب شبش درست بشه چند ماه بعد کم کم رژیمشو بشکن

بعد دوسال و چند ماه خیلی بهتر میشن اکثر بچه ها

2706