2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نفرست؛واکسنی هم که میدن رو نزنین؛بچه فرق داده با خودمون ؛فکر کن یک سال پشت کنکور مونده 

چقدر من با شما موافقم من اصلا نميخواستم بنويسمش

بردمش سنجش گفتم كه ميخواسم از سال بعد بنويسم

گفتن اشكالي هم نداشت خيليا بودن

حالا با اين وضع😞

2740
نفرست؛واکسنی هم که میدن رو نزنین؛بچه فرق داده با خودمون ؛فکر کن یک سال پشت کنکور مونده 

خودمو شوهرم واکسن سینوفارم رو زدیم مشکلی هم نداشتیم الان یه عده میگن واکسن فخرا و نورا رو میخوان بزنن واسه بچه ها یه عده هم میگن یه دوز سینوفارم ولی ضعیف تر از اینکه ما زدیم

ولی واقعا نمیتونم اعتماد کنم واسه واکسن و مدرسه موندم سر دو راهی⁦:-(⁩

من نمیفرستم

آخه وقتی من کنارشم و مواظبشم هی ب چیزای دورو برش دست میزنه و ب چشمش و گوشش یا صورتشو میخارونه

یاکه بیرون بخوایم چیزی بخوریم باید هزار دفه بگم صبر کنید ضدعفونی ضدعفوووننننیییی +با جیغ بنفش

تا یادشون بیاد دستاشونو ضدعفونی بزنم بعد بخورن

تو مدرسه کی تا این حد میتونه مواظبشون باشه

خیلی کوچیکن هنوز برا رعایت کردن این همه قانون کورونایی

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،

این حرفتون رو واقعا قبول دارم ولی موندم به دخترم چی بگم بچه های اطرافمون که البته دو یا سه سال بزرگتر هستن در مورد مدرسه با دخترم صحبت میکنن دل تو دلش نیست واسه شروع مدارس نمیدونم چجوری باهاش صحبت کنم که ناراحت نشه

چقدر من با شما موافقم من اصلا نميخواستم بنويسمش بردمش سنجش گفتم كه ميخواسم از سال بعد بنويسم گفتن ...

واکسن اینا یا سوبرانا ۲ ایران و کوباست یا سینو فارم تک دوزی؛یه چیز درست و درمون مثل فایزر نیست که ادم اعتماد کنه اگر اصرار دارن به باز شدن اونو بیارن موش آزمایشگاهی که نیستن.

پسرم ❤❤😍😍😘😘
این حرفتون رو واقعا قبول دارم ولی موندم به دخترم چی بگم بچه های اطرافمون که البته دو یا سه سال بزرگت ...

واکسنشون خیلی جدیده یا سوبرانا ۲ ایران و کوبا یا سینوفارم تک دوزی اگر راست میگن فایزر بیارن براشون

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2706