2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من جفتشو دارم
اما فقط تبلت استفاده میکنم ، اپل
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
به نظر من بستگی به کاری که باهاش می خوای انجام بدی داره ، کارایی که لپ تاپ داره آیپد نداره ،کارای معماری یا پاورپوینت ،فتوشاپ و .... رو نمی شه با ایپد انجام داد البته اینا مثالی از کارایی بود که خودم انجام می دم به خاطر رشتم بازم باید ببینی شما چه کارایی داری با لپ تاپ و ایپد ،ولی با ایپد توی همین سایت نمی تونی عکس اپلود کنی ، و یه سری کارای دیگه که خط بالا گفتم ،در عوض راحته ،سبکه ،داغ نمی کنه مثل لپ تاپ ،همه جا می شه برد ،در کل من ایفون رو جایگزین ایپد می دونم ،ایپد خیلی کارایی نداره برای من ،لپ تاپ هم من sony vaio دارم ولی راضی نیستم ،مشکل هار پیدا کرد هارد رو عوض کردیم ،صورتی و سفید بود ولی صورتیش یه قسمتاییش رنگش رفت و خیلی هنگ می کرد حالا نمی دونم مال من اینجوری بود یا کلا اینجوریه !! ایپد هم اپل خواهرم داره و خیلی راضی هست ،اگه می خوای چیزی بگیری به نظرم ایفون بگیر و لپ تاپ ؛) ایپد همون مثل ایفونه فقط بزرگتره
2738