2737
2734
در اوج مشکلات سکوت کن شاید خداوند حرفی برای گفتن داشته باشد.(خدایا هیچ وقت تنهایم نگذار لحظه ای مرا بحال خودم رها نکن، بخاطر همه چیز شکر )
سلام دوستان امروز ۲۱روزه سزارین شدم هنوز درد دارم و شیاف میزارم تو دلم تیر میکشه سوزش هم گاهی دارم تو دلم.سینه هام درد میکنه.سوزش ادار هم دارم.شکمم کوچک نشده خط و خطوط ها هستند کی به نظرتون خوب میشم
در اوج مشکلات سکوت کن شاید خداوند حرفی برای گفتن داشته باشد.(خدایا هیچ وقت تنهایم نگذار لحظه ای مرا بحال خودم رها نکن، بخاطر همه چیز شکر )
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
مامان ارنیکا جون یعنی بخاطر عفونت درد دارم
عزیزم توی اکثر پزشکا سفالکسین میدن برای احتمال عفونی شدن برو دکتر
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نوشین جون یه دوره اولش این قرص را خوردم
سوزش ادرارنشونه ی عفونته دردت اماشایدبه خاطرسیستم بدنته چون من نداشتم اماجای بخیه یکم درد داشت که طبیعیه امااگه دلت یکم حالت کوفته گی داره واسه برگشتن رحم به حالت اولشه
سلام[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706