2733
2734
عنوان

سایز فولی و آمپول گونال F

3307 بازدید | 15 پست
سلام من روز 14 ام پری فولی 12 داشتم دکترم گفت اگه پریود شدی روز 3 و 4 بزن. به نظرتون چقدر احتمال بارداری میره بالا؟ و اینکه این آمپول درد داره؟
من باشم ، تو باشی و صحن انقلابت ..دنیا را می خواهم چه کار؟! .السلام علیک یا شمس الشموس...یا علی ابن موسی الرضا(ع)
سایز فولیت زیاد میشه شانس بارداریت هم میره بالا آمپول هم اصلا درد نداره
دلم استجابت دعایی را دل دل میکند که گاه رویا , گاه محال میپندارمش! تو ای مهربانی که از اینجا میگذری برای استجابت این دعا آمین بگو...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فرشته جون سلام مرسی از راهنماییت. شما دور ناف تزریق کردی؟
من باشم ، تو باشی و صحن انقلابت ..دنیا را می خواهم چه کار؟! .السلام علیک یا شمس الشموس...یا علی ابن موسی الرضا(ع)
من همسرم مخالفه قرص و دارو و میگه نمی خواد حالا قرصارو که یه جوری می خورم که نفهمه اما به نظرت آمپول دوره ناف زده بشه می فهمه؟
حال منو خیلی بد می کرد همش حالت تهوع داشتم در ضمن من کم کاری تخمدان دارم تا آمپول نزنم فولی بالغ ندارم شما اگه مشکلی نداری چرا دکتر بهت داده؟
خدایا، فقط کافیست بگویی موجود باش...... پس می شود......
2740
چرا منم با سه دوره قرص لتروزول و چند ماه متفورمین تو روز 14 ام پری فولیه 12 داشتم.
یه حسی هر ماه بهم همینو می گه که این ماه دیگه پری نمیشی ولی نمی دونم چرا هر ماه اتفاقا دوروزم زودتر میشم
اوه 4 ماه که چیزی نیست ولی کار خوبی کردی زود درمان می کنی من 8 ماه منتظرم البت خیلی ها هم سالم سالم هم زن هم مرد ولی 1 سال یا بیشتر طول کشیده
خدایا، فقط کافیست بگویی موجود باش...... پس می شود......
درست میگی فرشته جون ایشالله شما هم به زودی زود مامان بشی عزیزم
2706