2733
2734

ینی امکانش هست اشتباه گفته باشه و دختر باشه؟؟؟

کسی بوده ان تی بهش گفته باشه پسر ولی دختر باشه بچه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رو ان تی حساب نکن صبر کن تا انومالی

ولی مال منو گفت پسره اما با اطمینان نگفت یه هفته بعدش رفتم گفت پسره انومالی هم گفت پسر 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
اگه جای خوب رفته و گفته پسره حتما پسره 

نمیدوکم مرکزی که رفتم خیلی شلوغ بود و خود دکتره هم گفت تا حالا هر چی احتمال دادیم درست از اب در اومده ولی اینم گفت که اندام تناسلی هنوز شکل نگرفته

رو ان تی حساب نکن صبر کن تا انومالی ولی مال منو گفت پسره اما با اطمینان نگفت یه هفته بعدش رفتم گفت ...

برا منم با اطمینان نگفت احتمال داد نمیدونم خیلی لسترس دارم...انومالی رو چند هفته باید برم؟؟؟ینی الان صبر کنم ده روز دیگه برم اندام تناسلی شکل گرفته که مشخص بشه صد در صدی؟؟

2740
نمیدوکم مرکزی که رفتم خیلی شلوغ بود و خود دکتره هم گفت تا حالا هر چی احتمال دادیم درست از اب در اومد ...

من سر بارداری پسرم گفت پسره با قطعیت و پسر بود. سر این بارداری هیچی نگفت پرسیدم گفت نمیتونم با قطعیت بگم که بعدش مشخص شد دختره

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2706