2737
2739
عنوان

کمک (غذا نخوردن )

1378 بازدید | 8 پست
سلام به همه دوستان
من یه دختر نه ماهه دارم تا ظرف غذا رو میبینه شروع میکنه به گریه حرفش نمیشم بهش غذا بدم همین بی اشتهایی سبب کاهش رشد قد و وزنش شده خیلی نگران این مساله هستم تورو خدا کمک کنین
azizam aval az hame age shir mikhore ghable vadeye shiresh behesh ghaza bede va 2 saat badesh shir dovom inke aslan esrar nakon bacheha khili zerangan harchi esrar kon laj mikonan man tajrobe daram bebar jolosh nakhord begoo bashe pas jam mikone momkene 2 rooz ham ghaza nakhore vali hichkaresh nemishe bejash mive va shir bede ke jobran she rooze sevom khoshe mikhore chon gorosne hast haehoolero kolan ghat kon age in chiza javab nadad doostan migan ye sharbati darokhoone mide vase eshtehaye bache man nemishnasam chon iran nistam enshalla khoob mishe vali mohemtarin chizi ke natije mide in hast ke esrar nakoni
مونا جون اصلا نگران نباش چون این بدغذایی توی این سن عادیه دخترمنم تا 8ماهگی نمودارش خوب پیش میرفت اما ازاون به بعد به کندی سعی کن زیاد اسراربه غذا خوردن نکنی که از غذا بدش بیاد بزارخودش گرسنش که باشه میخوره یه دکتر توی تلویزیون میگفت که بچه ها از هشت به بعد رو کند پیش میرن واینکه تازیر یک سال اول شیربعد غذا اگه غذا نمیخوره بهش شیربده که وزنش کم نشه

نننننننننننننننننننننگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااننننننننننننننننننننننننننن نباش
خدااااایا شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738