2737
2734
پسرم ۲۵میشه ۱۸ماهش جدا از اینکه کلمه ای رو نمیگه احساس میکنم حرفهای رو هم که بهش میزنم خیلیاشو متوجه نمیشه مثلا بهش میگم اینو بده به من یا بده به بابا
کسی بوده که بچش اینطوری باشه
نگران نباش ایشالا چیزی نیست بعضی بچه ها دیر زبون باز میکنن بعلاوه حافظه کوتاه مدتشون خیلی کمه زودی یادشون میره چیزی که بهشون میگی ولی پیگیر باش خیالات راحت بشه
همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم پسر بچه ها بیشترشون سر به هوا هستن و کمتر حرف گوش میکنن.اونم از شیطنتشون هست.
یعنی بابا و مامان و میمی و اینارم نمیگه؟
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
2740
گلم خودت هم باهاش کار کن.مثلا یه اسباب بازی و هی بده دستش و بگو بگیر... بعد دستتو دراز کن و بهش بگو بده!
بذار عمل انجام شده رو ببینه.باهاش زیاد حرف بزن.
ولی فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه.ببرش دکتر.ان شاالله که از شیطنتش باشه.

چون پسر من کلمه میگه..جمله نه!مامان ..دد..بابا.. جیجی...اب...نم نم..میمی ...ایی(دایی)و ... ولی وقتی ازش می خوام کاری کنه با یه بار گفتن نمیکنه.باید 2 بار بگم یا 3 بار.بردم دکتر گفت از شیطنتشه!
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
ساینا جون الان تاپیکتو دیدم. پسر منم ۱۹ ماهشه ولی‌ هنوز `بده ` و `بگیر` رو نمی‌فهمه. خیلی‌ نگران‌شم. البته بعضی‌ جملات رو متوجه می‌شه شاید حدود ۲۰ جمله.

حرف هم نمیزنه. تورو خدا بگو دکتر چی‌ گفت راجع به پسرت.