2737
2739
عنوان

چرا مردا فکر میکنن خیلی زرنگن

557 بازدید | 49 پست

شوهرم از ابتدای عقدم به من خیانت کرده و من بعد از این همه سال با نشانه های ریز ریز پیدا کردم با چه زنی بوده. یه زن خراب ده سال بزرگتر از من. خانواده ی… اش هم خبر داشتند. الآن تازه یادش افتاده که دوازده سال برای من شوهر نبوده و من عشقشم و میخواد منو. نمیفهمم داره تلاش میکنه من رو خر کنه یا واقعا پشیمونه؟ کلافه شدم. اصلا اعتماد ندارم دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خب همونو میگرفت دیگ عجب ادمیه

خدای مهربونم از اعماق وجودم برای لطف بی کرانت سپاسگذارم و میدونم همیشه منو میبینی و صدای من رو میشنوی از اینکه نور امیدم در تمام لحظه های تاریک ناامیدی بودی سپاسگذارم،و از این لحظه تا اخرین لحظه زندگیم تک تک ثانیه های باقی مانده عمرم رو ب قدرت بینهایتت گره میزنم من رو در مسیری قرار بده ک هم تو خشنود باشی و هم من رستگار ،همه چیز من ب دستهای پر مهر تو سپرده شده❤️برای همتون ارزوی اشکی از جنس شوق دارم😘❤️
2740
یه روز خودش رو پشیمون نشون میده. یه روز خودش رو بی تفاوت. یه روز میگه تو مریضی. یه روز میگه من مریضم ...

نه عزیزم خودش خره ک با این سنش نمیدونه چی میخواد 

خدای مهربونم از اعماق وجودم برای لطف بی کرانت سپاسگذارم و میدونم همیشه منو میبینی و صدای من رو میشنوی از اینکه نور امیدم در تمام لحظه های تاریک ناامیدی بودی سپاسگذارم،و از این لحظه تا اخرین لحظه زندگیم تک تک ثانیه های باقی مانده عمرم رو ب قدرت بینهایتت گره میزنم من رو در مسیری قرار بده ک هم تو خشنود باشی و هم من رستگار ،همه چیز من ب دستهای پر مهر تو سپرده شده❤️برای همتون ارزوی اشکی از جنس شوق دارم😘❤️

من همیشه میگم به آدم ها بیشتر از یک بار نباید فرصت داد همون بار  اول که فهمیدی داره خیانت میکنه اگه ازش جدا نشدی باختی

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
یه روز خودش رو پشیمون نشون میده. یه روز خودش رو بی تفاوت. یه روز میگه تو مریضی. یه روز میگه من مریضم ...

بیمار دو قطبیه با روانپزشک صحبت کن

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

جامعه بهشون اینقدر رو و حق داده که خیانت بکنن .دادگاهم بری طرف برمیگرده میگه حالا که پشیمونه سرتو‌بنداز پایین زندگی کن .ولی اگر برعکس بود براحتی این حقو بهش میداد که طلاقت بده

توبه گرگ مرگه .باور نکن

2706