2733
2739
عنوان

زباله خرد کن سینک

247 بازدید | 12 پست

سلام. وقت همگی بخیر. ممنون میشم اگر کسی تجربه استفاده از زباله خرد کن (زباله محو کن) سینک ظرفشویی رو داره، نظرش رو بگه. یادمه که واحدهای برج تهران تو کردستان تو سینکهاشون کار گذاشته شده بود، ولی نمی دونم ساکنینش راضی بودن یا نه. ممنون میشم نظرتون رو بگید‌ 🙏🙏🙏

ها؟😐

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من زمانى كه خارج از كشور بودم داشتم. خيلي عاليه واقعا چيز خوبيه

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2740

یه خردکن هست که زیر سینک بسته میشه  و آبی که میره تو فاضلاب، از اون رد میشه. می تونی زباله های تر رو بریزی تو سینک، که از سوراخ های راه آب سینک که گشاد هستن، رد میشن میرن توی مخزن خرد کن و وقتی کلید برقش رو میزنی، زباله های تر رو خرد میکنه به ابعاد 2 و 3 میلیمیتری و میفرسته تو فاضلاب! 

البته نباید زباله خشک و استخوان درشت و سفت توش بره. تو تبلیغش که نوشته دیگه از شر زباله تر راحت میشی!! می تونی همه رو بریزی توش خرد کنه!!

از مدتها قبل فکر میکردم فقط فاضلاب برج تهران جوابگوی اون خرد کن هست، ولی متوجه شدم انگار هر کسی می تونه نصب کنه تو خونش! دیگه هم لازم نیست برای تفاله چایی و مونده غذاهای توی بشقابها یه سبد تفاله گیر همیشه کنار سینک تحمل کرد. ولی مطمئن نیستم خوبه یا نه. زود خراب نمیشه؟ بو نمی گیره؟ چیزی توش گیر نمی کنه؟

گل لیلیوم پس شما راضی بودی؟ چه مدت استفاده کردی؟ هیچ کدوم از این مشکلات رو نداشت؟