2733
2734
عنوان

فضولیم بدجور گل کرده😂چکار کنم؟

426 بازدید | 18 پست

مادرشوهرم بدون استثنا اگه کنارش به کسی تلفن کسی یا کسی برات زنگ بزنه میپرسه کی بود چی گفت چرا گفت یعنی تا ته قضیه رو میخواد بدونه و یا مثلا بخوای بیرون بری هم همینطور

بعدامروز اومد گفت شماره فلان پسرم رو بگیر منم گرفتم دیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیدم رفت راهرو پایین گفت که پول اون چیزمو ریختی؟؟اسم نیاورد دقیقا همینجوری گفت بعد گفت خوب ۲۰۰ میل.. برا فلانی اونم بچشه انتقال بده گفته میخوام ماشین بگیرم بعد یه مقدار صحبت کرد و اومد گوشی رو بهم بده خواست توضیح بده که چی شده و میخواد چکار کنه حس کردم چون من اونجا بودم مجبور شده که تعریف کنه وقلبا دوس نداره بگه گفتم آها ولش کن و تعارف کردم که بیاد خونه اونم از خدا خواسته کلااا ادامه نداد و درجا بحثو عوض کرد😂😂یعنی الان اینقدرررر فضولیم گل کرده هی میگمم خاکک چرا من همه چیزو توضیح میدم براش و اون میپرسه این یبار هم که میخواست چیزی بگه من نزاشتم 

2728

چیزو ....فکر سمت جهای خوب نمیره 

خاک تو سرم🤣🤣🤣🙌😐

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2740
نه از پول خودشون فک کنم و شراکتی یا نمیدونم نفهمیدم اصلا ولی قطعاا از مال اون بچش نبوده 

روشنفکر بازی درنمیاوردی میذاشتی توضیح بده خب. الان فکر مارم مشغول کردی، کی پاسخگوعه؟؟؟🤪🤪😂😂😂

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
ولی مادرشوهرت چه قدر مسلط به بچه هاش چطور اینقدر مسلط پول داره؟ 

خخخ چون پدرشوهرم خیلی ساده و ساکته دیگه ایشون یه کم بیشتر تو این چیزا دخالت میکنه اما اینجوریام نیست

2706