2733
2734
عنوان

راه رفتن دخترم

503 بازدید | 8 پست
سلام به همه مادران مهربون

دختر من یک هفته دیگه 13 ماهه میشه ، ولی راه نمیره. خیلی زود هم غلت زد و هم چهار دست و پا رفت ولی را نمیره
سعی میکنه و از مبل میگیره و می ایسته ولی اصلا تکون نمیخوره ، بعدش هم نمیتونه بشینه جیغ میزنه که بریم کمکش کنیم

نمیدونم چیکار کتم که کمکش کنه بتونه راه بره ، فکر میکنم دیر شده
لطفا راهنماییم کنید
بیتا جان سپنتا 10ماهگی راه افتاد ولی کلا پسرها زودتر راه می افتن ولی تا چند روز قبل از راه رفتنش همینطور که میگی بود . بچها بلدن بلند بشن ولی نشستنو بلد نیستن جیغ میزنن . خیلی تشویقش کن دست و هورا بکش بگو بیا بغل مامان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم راهکاری یا بازی هست که به راه رفتن بچه ها کمک کنه ؟ اگر کسی تجربه داره کمک کنه

راستش رو بخواید من اصلا برام مهم نیست و کلا خیلی گیر نمیدم چون معمولا هر بچه های یه جوره ، راستش این جاری من یه خواهر زاده داره که دو روز از دختر من بزرگتره و پسره ، دیروز خواهر شوهرم گیر داده که این پسره راه میره تازه با پاش توپ هم شوت میکنه حتما شما با این بچه تمرین نمیکنید

با اینکه سعی میکنم این حرفها رو نشنوم ولی ناراحت شدم
2728
دختر منم همین طوری بود میتونست راه بره اما میترسید و مینشت حالا تو 14 ماه هست حدود 1 هفته میشه که راه میره اگه نشسته باشه هم سعی میکنه بلند شه راه بره.من زیاد راه بردمش دستشو بگیر راه ببرش.
براش واکر بگیر یا زیاد دستش رو بگیر تا راه بره و مدام تشویقش کن فقط وقتی دستش رو میگیری زیاد بالا نگیر تا بچه مجبور نشه نوک پنجه راه بره
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2738