2737
2739

الان ۲۵۰ بدهکارم بابت چک آخری که ۲۰ خرداد ماه هست خواستم وام مسکن بگیرم ۲۵۰ تومن   راستش شوهرم رفت دو سه تا وام کوچیک گرفت  که شد ۱۵۰ تومن  الان ۱۰۰تومن دیگه مونده   به نظرتون چکار کنم   خواستم النگوهامو بفروشم ۱۰۰تومن   یا وام مسکن رو بگیرم؟ آخه برم ۱۰۰ وام مسکن بگیرم خنده دار نیست  باید ۲۵ تومن اوراق بخرم بازپرداختش در بهترین حالت با اوراق ۲برابره یا  همون ۲۵۰ رو بگیرم  فرضشو کنید ۳ساله یا ۴ساله باید پس بدم  اقساطش هم بالا میشه و تقریبا ۲۰۰تومن سود میگیره  ولی همه با هم هیچی از حقوق شوهرم نمیمونه شما بودین چه میکردین  النگو بفروشم یا ۱۰۰ وام بگیرم  یا ۲۵۰ وام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میشه یکم در مورد مسیر خونه دار شدنت توضیح بدی ممنون

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
2740

عزیزم النگوهات بفروش خاکم ارزشش میره بالا کمتر از طلا نیست وام مسکن واقعا اشتباه محضه مکه ناچار باشه از نزول هم بدتره دوب برابرش باید پس بدی واسه صد تومن باید سی تومن خرج اوراق اینا بشه خدا ازشون نگذره بعد ده سال ک قسط میدی تازه شروع میشه اصل پولو باید بدی  ده سالو فقط سود پول بوده 

عزیزم النگوهات بفروش خاکم ارزشش میره بالا کمتر از طلا نیست وام مسکن واقعا اشتباه محضه مکه ناچار باشه ...

پارسال وام مسکن گرفتم ۲۵۰تومن الان ۵۰۰ پس میدم  خیر نبینن اونم هس تازه 

عزیزم النگوهات بفروش خاکم ارزشش میره بالا کمتر از طلا نیست وام مسکن واقعا اشتباه محضه مکه ناچار باشه ...

به خدا من ۱۰۰تومن وام مسکن گرفتم ده سال باید ماهیانه دوتومن بدم حساب کن ببین چقدر نزوله،عین اشتباهه

حق باشماست
پارسال وام مسکن گرفتم ۲۵۰تومن الان ۵۰۰ پس میدم  خیر نبینن اونم هس تازه

پس دیگه نگیر خودتم میدونی دیگه تا اخر عمرت باید قسط بدی طلا ایشالله باز میخری من خودم تحربه کردم ایشالله مبارکت باشه و با دل خوش استفاده کنی گلم 

2706