2733
2734
عنوان

تجربه تلخ من از فوق تخصص آلرژی

| مشاهده متن کامل بحث + 66408 بازدید | 41 پست

سلام دوستان من هم تجربه بسیار تلخی از این دکترا دارم، من آلرژی داشتم و پیش دکتر رضوانزاده ‌و دکتر مهابادی تو کرج میرفتم و این ۲ تا دکتر انقدر به من کورتون دادن که لگنم تخریب شد و الان حتی توانایی راه رفتن ندارم و نامزدیم داره بهم میخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من هم تجربه بسیار تلخی از این دکترا دارم، من آلرژی داشتم و پیش دکتر رضوانزاده ‌و دکتر مه ...

واااااای چه بد😢😢😢😢😢

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

جالب اینجاس که دکتر زنان به جاریم سنوی ان تی نوشته اونم رفته پیش سنوگرافی اونام گفتن ان تی انجام نمیدیم جاریمم اومده به دکترش گفته دکترشم گفته طوری نیست فقط برو ان بی رو انجام بده اخه مگه بدون عدد ان تی میتونن ازمایش خونشو انجام بدن حالا هرچی به جاریم حالی میکنم فکر میکنه من دشمنشم اصلا اهمیت نمیده حرف خودشو میزنه این دکتراهم شورشو دراوردن ازبس پولکی مدرک به دست اوردن  

خدایا شکرت 
2742

اینم تجربه من ازیه فوق تخصص کودکان که بعدازاون بهش نمیگم دکتر میگم احمق .دخترم لوزه داره زودبه زودمریض میشه یه شب تاصبح تب کردوگریه وحشتناک .که دم صبح یهوآروم شدوخوابیدمنم خوابیدم صبح خواهرم زنگ زدگفتم وضعیت دخترم روگفت ایندفعه ببرپیش دکترمرزبان من تعریفش روشنیدم (من زنجانم)دخترم که بیدارشددیدم ازگوش تا کنارصورتش ترشحات قهوه ای تیره اومده منم نشستم گفتم دکترببینه بهتره خلاصه بعدازظهررفتیم دکتر.دخترم رومعاینه کردگفت هیچی نداره الکی اوردی. روی بچه ایرادنذارخوشت میادبهش داروبدی ؟گفت سوادنداری مگه  فکرکردی مادرشدی فقط بایدبه بچه داروبدی تابزرگ بشه ؟گفتم پس اون تب اون گریه گفت لابد رودل کرده وگرنه چیزیش نیست اون ترشحاتم دیدگفت هیچی نیست طبیعیه توراه شوهرمم باهام دعواکردکه آره تودوست داری به بچه داروبدی بیخودی .ماتابیایم خونه شب 11شددخترم توماشین خوابیددوباره اون ترشحات موندن نتونستم بشورم .شب دوباره دخترم شدیدگریه میکردوتوی تب میسوخت اون شب خیلی حالش بدشدمن فردادوباره بردمش دکترخودش که ازنوزادی میبرم تانگاه کردبه ترشحات گفت پرده گوشش ازعفونت پاره شده گفتم آخه دیروزرفتم پیش فلان دکتربهم گفت چیزی نیست دکترفقط سرش روتکون دادگفت نمیدونم کجابه اون مدرک دادن آخه ...

خلاصه به دخترم دارودادگفت اگه خوب نشه بایدپرده گوشش جراحی بشه منم خیلی گریه کردم تاسه ماه دخترم آنتی بیوتیک خوردتاپرده گوش دوباره ترمیم بشه وخداروشکردیگه جراحی نکردچون دکترگفت ممکنه کم شنوابشه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

عزیزم حتما قبل از دکتر در مورد دکتر تحقیق کنید.پدر خودمم سرفه های شدید داشت و خوب نمی شد آخر با کلی تحقی دکتر نیما پروانه رو پیدا کردیم که فوق تخصص آلرژی هستن خیلی الان با دارو و درمان ایشون بهتر شدن. اینم شارشونه

88878131

2740

سلام عزیزم. من خودم زیاد با آوردن اسم دکتر توی اینجا که این همه مادر نگران هست موافق نیستم. ولی درک می کنم که خیلی نگران پسرت شده بودی. منم مثل خودت یه مادرمو نمی خوام بلایی سر دختر کوچولوم بیاد. دفعه بعد که خدایی نکرده برای پسر کوچولوت مریض شد ببرش اونجا

88958224

واقعا آدم بی شخصیتی هستید که راجع به دکتر نبوی اینطور صحبت و اظهار نظر میکنین ؛ هرکسی با کمی تحقیق ب ...

شما از دکتر پول گرفتی که با بی ادبی به بقیه توهین میکنی؟ اون بنده خدا تجربه اش رو گذاشته. دستش درد نکنه. شما چقدر پول گرفتی تبلیغ دکتر بی سواد رو بکنی؟

شما از دکتر پول گرفتی که با بی ادبی به بقیه توهین میکنی؟ اون بنده خدا تجربه اش رو گذاشته. دستش درد ن ...

من اصلا  اسم اون دکترم نشنیدم ولی  خودم  پسرمو بردم  پیش دکتر یعقوب محبوبی اسکوئی  خداروشکر هم راضی  بودم 

من اصلا  اسم اون دکترم نشنیدم ولی  خودم  پسرمو بردم  پیش دکتر یعقوب محبوبی اسکوئ ...

اسم این دکتری  که میگید رو زدم تو گوکل این ادرس  سایتش  اومد  درسته ؟ http://drmahboubioskouei.ir/

ولی چقدر  مطالبش خوبه  به من که خیلی کمک  کرد، خصوصا برای پیشگیری از آنفلوانزا

2706