2733
2734
عنوان

شیرپریدن گلو نوزاد ۲ماهه

171 بازدید | 11 پست

نوزاد دوماهم چندوقت پیش داشتم بش شیر خشک میدادم و میخورد یهو شیربرگشت داخل بطری منم نگاش کردم دیدم پلک نمیزنه دیگ تکون نمیخوره سریع برش گردوندم زدم پشتش چندبار تا صداش دراومد و شیر میومد بیرون از دهنش ولی گریه نمیکرد سرشو هی میبرد عقب دیگ دست کردم دهنش دیدم شروع کرد گریه و خوب شد تا حالا کسی مشابه من بوده ؟؟؟؟یااینمدلی شیر بپره گلو نوزادش 

آخی🥺😘خودا نکنه! بلا به دور باشه از نی نی ها😍😘

░▒▓█ﮔﻔﺘﯽ ﮐﻪ ﻭﺻﻠﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢ.ﺟﺎﻡ ﺍﻟﺴﺘﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢﮔﻔﺘﻢ ﻣﺮﺍ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺑﺪﻩ، ﮔﻔﺘﯽ ﭼﻮ ﺭﺳﺘﯽ ﻣﯿﺪﻫﻢ♛ █▓▒░
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

تازه مامانای گل سلام، وقتتون بخیر🙌🙌🙌

من دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و برای تکمیل کار پایان نامه ام به همکاری مادرانی که تازه زایمان کردند، نیاز دارم🙏
متاسفانه به خاطر شرایط کرونا فقط میتونم انلاین نمونه جمع کنم😔😔. خواهشا اگر شرایطش رو دارید ده دقیقه وقت بذارید و همکاری کنید🌸
📍پژوهش زیر در ارتباط با وضعیت روانشناختی تازه مادران است در صورتی که دو هفته تا چهار سه ماه از زایمانتان میگذرد، فرزند اولتان است و از روش های کمک باروری استفاده نکردید، میتوانید آزمون را انجام دهید و یا اگر افرادی با چنین شرایطی میشناسید، ممنون میشوم لینک زیر را برایشان ارسال کنید.
میتوانید از طریق لینک زیر آزمون را شروع کنید.

https://survey.porsline.ir/s/h0k0wyy#?ref=wh

🔴توجه🔴 دوستای گلم لطفا فقط خانم هایی که تازه زایمان کرده اند (دوهفته تا سه چهار ماه پس از زایمان)، آزمون را انجام دهند.
🔴(لطفا عزیزانی که قبلا پر کردند مجدد پر نکنند)🔴
🔵خیلی مهمه که پژوهش دقیق باشد پس لطفااا فقط کسانی که ملاک های فوق را دارند، پرسشنامه را پرکنند.
اگر هم سوالی بود در خدمتم.
پیشاپیش از همیاری و همکاریتان کمال تشکر را دارم🌸🙏

2740
چجوری

داشتم شیرش میدادم ی بار هم  خواب بود یهو بیدار شد خاست بالا بیاره پرید تو گلوش کلا بی حرکت شد هیچی احساس کردم نفس نمیکشه چشماش هم حرکت نمیدادمیشه شما بگین بهتر شده بچتون 

داشتم شیرش میدادم ی بار هم  خواب بود یهو بیدار شد خاست بالا بیاره پرید تو گلوش کلا بی حرکت شد ه ...

اره خداروشکر دیگ اونجور نشده بعضی موقع ها ک تندتند میخوره شیر مثلا دوث ثانیه نفس کم میاره یا وقتی دماغش کیپه