2737
2734
عنوان

معجزه

11856 بازدید | 53 پست

دوستان من چندسال که درگیر مشکلات مختلفی هستم. انواع و اقسام دعاها، نمازها،ختم ها و... رو انجام دادم ولی هیچ نتیجه ای نداشت.

تنها دلگرمیم کارم بود ک اونم بدون هیچ دلیلی از دست دادم    

از وقتی کارمو از دست دادم انگاری دیگه تموم شدم  

همش دارم گریه میکنم و دیگه طاقتم تموم شده..

از دوستان نی نی سایتی شنیدم ک میگن دعاهای شما گیراست معجزه میکنه  

عزیزم برات ۵ صلوات فرستادم ان شاءالله مشکلت حل شه❤🥰

سنی مذهب 🙂خدا جونم شکرت که معجزتو نشونم میدی 😍😍♥️♥️🥰🥰خدایا شکرت😍♥️ تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند♥️ خدا هست♥️♥️خدا جونم خیلیییی دوست دارم مهربون ترینی ♥️🥰لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین ان شاءالله حاجت روا شید                                                                               نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی که نقش بند سراپرده رضات منم نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی مرو به خشک که دریای باصفات منم نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مروبیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنندکه آتش و تبش و گرمی هوات منم نگفتمت که صفت‌های زشت در تو نهندکه گم کنی که سر چشمه صفات منم نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت نظام گیرد خلاق بی‌جهات منم اگر چراغ دلی دان که راه خانه کجاستوگر خداصفتی دان که کدخدات منم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من از 10روز خوندن دعای مشلول خیلی حاجتا گرفتم

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

‏نماز توسل به امام زمان اگه شد برای ظهور خودشون بخونید یا هر حاجتی

دو رکعت نماز میخونید. بعد این دعا رو می خونید:

‏‏:

" یا مَن اَظهَر الجَمیل وَ سَتَرالقَبیح، یا مَن لَم یؤاخَذ بِالجَریرَةِ وَ لَم یهتِكِ السِتر ، یا عَظیم المَنِّ ، یا كرَیم الصَّفح یا حَسنِ التَّجاوُز، یا واسِعَ المَغفِرةِ، یا باسِطَ الیدینِ بِالرَحمَة، یا مُنتَهی كُلِ نَجوی، وَ یاغایةِ كُل شَكوی، یا عَونِ كُلِ مُستَعینٍ، یا مُبتَدِئاَ بِالنِعَم قَبلَ استِحقاقِها.

‏سپس این اذکار رو بگید

‏‏یا رَبّاهُ ( ده مرتبه) یا سَیداهُ( ده مرتبه) یا مَولاه( ده مرتبه ) یا غایتاه( ده مرتبه) یا مُنتَهی غایةِ رَغبَتاه( ده مرتبه) اَسأَلُكَ بِحَقّ هذِهِ الأَسماءِ وَ بِحَقِّ محمّد وَ آلِهِ الطاهِرینَ عَلیهِمُ السَّلام اِلاّ ما كَشَفتَ كَربی وَ نَفَّستَ هَمّی وَ فَرَّجتَ غَمّی وَ اَصلَحتَ حالی .

حالا حاجتتون رو بخواید.

‏حالا سمت راست صورت رو بر زمین بذارید و این ذکر رو صد مرتبه بگید

‏يَا مُحَمَّدُ يَا عَلِيُّ، يَا عَلِيُّ يَا مُحَمَّدُ، اكْفِيَانِي فَإِنَّكُمَا كَافِيَایِ، وَ انْصُرَانِي فَإِنَّكُمَا نَاصِرَای

‏حالا سمت چپ صورت رو بر زمین بذارید و صد مرتبه بگید ادرکنی.

حالا بنشینید یا به سجده برید و تا نفس دارید بگید الغوث

2740
‏نماز توسل به امام زمان اگه شد برای ظهور خودشون بخونید یا هر حاجتی دو رکعت نماز میخونید. بعد این دع ...

خیلی ممنون عزیزم

خدا خیرتون بده

ایشالله زود زود ب هرآنچه ک آرزوش رو دارید برسید

عزیزم با شماره و موردی مشکلاتت رو بگو تا دونه دونه هر چی بلدم یادت بدم

۱_من ۳۰ سالمه مجردم.... توی فامیلا تقریبا فقط من و خواهرم هستیم ک مجردیم بقیه خداروشکر ازدواج کردند ولی قسمت ما تا الان نشده ولی خوب سخته دیگه ... پدر و مادرم خیلی ناراحتند البته بنده خداها اصلا اصلا هیچی ب ما نمیگند..

۲_تازگی ها کارمو از دست دادم . کلی ب این و اون گفتم ولی تا الان جواب نداده. کلی رزومه فرستادم ولی ..

ارشد شرکت کردم دعا کن نتیجه اش اونی من میخوام بشه

این دوتا مهم ترینش هست. خودمم و پدرومادرم کلی دعا و 

نماز و ختم انجام میدیم ولی نمیدونم چرا حاجت نمیگیریم

1_ درخواست دوستی بده تا شخصی بهت یه چیز مهم بگم

2_هر روز بعد نماز صبح دعای سمات بخون و بعد هر نماز واجبت سه بار نصر و سه بار کوثر بخون برای کار و درس که خیلی قطعیه و یکی از آشناهام از یه عالم بزرگ، مستقیم این دستور رو گرفته

در آخر هم من برای هر حاجتی که دارم یه مضرب 14 مثل 14، 140، 1400 و ...نذر صلوات با و عجل فرجهم نذر حضرت رقیه می کنم و حاجتم رو فووووری می گیرم

در آخر هم این که ان شاالله ازدواج می کنی. ولی یه روز میفهمی شوهر هیییییچیییی نیست

1_ درخواست دوستی بده تا شخصی بهت یه چیز مهم بگم 2_هر روز بعد نماز صبح دعای سمات بخون و بعد هر نماز ...

خیلی ممنون عزیزم

لطف کردید...

توروخدا برای منم دعا کنید شاید با دعای شما ی فرجی شد...

2706