2737
2739
دکتر رضا اسدی کارشون واقعاً عالیه
من الان تلفنشو ندارم ولی مطبش تو ملاصدراس. الان سر کارم هستم شنبه می تونم بهتون خبر بدم
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﮔﻨﺪﻣﻨﺪ ، ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﮐﺖ ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ، ﻧﺒﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﻗﺤﻄﯽ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ ﮐﻪ ﺯﺭﺩﯼ ﺧﻮﺷﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻓﻢ ﻣﻮﺝ ﻣﯿﺰﻧﺪ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوست عزیز من خواهر زادم این مشکل را داشت و الان یک ماه که جراحی کرده و خدا را شکر خوب شد . البته چون دیر متوجه انحراف شدند و الان 5 سالش بود بهترین راه جراحی بود اما کوچولوی شما احتمالا با روشهای تمرینی مشکلش حل میشه .
بهترین دکتر ایران که شهرت جهانی داره و متخصص استرابیسم هستن دکتر ضیاءالدین یزدیان هستند که اگر بتونی ازشون وقت بگیری عالیه ولی احتمالش خیلی کمه مگر اینکه بتونی معرفی نامه از دکتر ی بگیری . ما ابتدا با ایشون تماس گرفتیم و خود ایشون خانم دکتر کمالی را معرفی کردند که ایشون هم متخصص استرابیسم هستند و کارشون عالیه . ولی در تهایت برای جراحی از خود دکتر یزدیان تونستیم با آشنایی یکی از دوستان وقت بگیریم . دکتر کمالی هم از متخصصین بسیار خوب هستند و مراجعه کنندگان زیادی دارند و اگر مشکل حادی باشه خودشون با معرفی نامه بیمار را به دکتر یزدیان معرفی میکنند . حتما سریعا پیگیری کن .

دکتر یزدیان : 88725511 خیابان قائم مقام روزهای شنبه تا سه شنبه عصر
دکتر کمالی : 88887147 خیابان گاندی شمالی
سلام خانمهای عزیز آیا جراحی انحراف چشم در کودکانی که این انحراف در اثر ضعیف شدن چشم بوجود آمده باعث میشه بعد عمل انحراف چشم هم در حالت با عینک و هم بدون عینک رفع بشه؟ یا مبنای کار دکترها برای جراحی چشم اینه که بچه وقتی عینک به چشماشه مشکل انحراف نداشته باشه؟ کسانیکه تجربه عمل در مورد نزدیکانشون دارن لطفا جواب بدن.
2731

چشم پزشک فقط دکتر مهرداد محمدپور بسیار چشم پزشک حاذق منصف و مهربانی هستندفوق تخصص چشم لیزیک و قوز قرنیه می باشند من که خیلی راضیم شماره چشمم خیلی بالا بود و قرنیه ام نازک بود همه ی دکترها جوابم کرده بودند دیگه از دست عینک سنگینم خسته شده بودم بسیار افسرده و گوشه گیر بودم و حتی خواستگار راه نمیدادم و از ظاهر شدن در جمع به خاطر عینک ته استکانی ام وحشت داشتم تا اینکه توسط یکی از دوستانم با ایشان آشنا شدم و مشکلم را در میان گذاشتم ایشان بسیار متاثر شدند و وقتی فهمیدند من مشکل مالی هم دارم حق الزحمة خود را دریافت نکردند الان یکسال است که ازدواج کردم و خوشبختی خود را مدیون محبت های پدرانه ی ایشان میدانم از خداوند بزرگ برای ایشان طول عمر با عزت و سلامت خواستارم و به همه ی همسن های خودم که اسیر عینک هستند و عینک های ضخیم زندگی شان را تحت تاثیر قرار داده توصیه میکنم حتما خدمت ایشان برسند و تا زندگی شان رنگ دیگری به خود بگیرد انشاالله

تلفن تماس:۰۹۳۹۲۰۰۲۴۵۲

و حتما از سایت ایشان بازدید فرمایید.  www.lasik20.com

چشم پزشک فقط دکتر مهرداد محمدپور بسیار چشم پزشک حاذق منصف و مهربانی هستندفوق تخصص چشم لیزیک و قوز قر ...

من اصلا اسم ایشونو نشنیدم ولی  خواهم پیش دکتر رضا عرفانیان سلیم جراحی پلک انجام داده خیلی خوب شده اصلا جای بخیه  اش هم نمونده