2733
2734
از روی سیم کارت چجوری میشه رو خود تلفن همه شماره ها رو کپی کرد؟
من هیچ گزینه ای نمیبینم

ممنون میشم

[smiley]l/l_20.gif[/smiley] وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه،خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه [smiley]l/l_20.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
باید بری تویفهزست مخاطبات. بعد دگمه تنظیمات رو بزنی و یه منو میاره . اگه انگلیسیش کنی راحت تر میتونم کمکت کنم. گزینه import یا copy داره که وقتی روش بزنی میگه from sim با گزینه های دیگه که باید همون from sim رو بزنی. بعد یه گزینه میده که میپرسه all یا one by one که اگه all رو بزنی همش کپی میشه.
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
ماه جون من چون تازه گوشی رو خریدم نمیتونم منوش رو انگلسس کنم بلد نیستم هنوز
میشه بی زحمت شما فارسی کنی بمن بگی؟با عرض شرمندگی اگه انکان داره برات

[smiley]l/l_20.gif[/smiley] وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه،خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه [smiley]l/l_20.gif[/smiley]
فارسی import میشه وارد کردن دیگه توضیح بیشتر و چه جوری بدم؟ یه کم برو تو مخاطبات با گزینه ها تنظیماتش ور برو پیدا میکنی
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
2706