2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من خیلی وقته کخ به وسیله ی زبال و ورزشم یه خانواده ای رو میشناسیم قبل هم درموردش تاپیک زدم من حقیقتا خیلی وقته پسرا این خانواده رو میشناسم و کلا خیلی رسمی و مودبانه  و هدفمند هستیم اما... 

من خیلی وقته کخ به وسیله ی زبال و ورزشم یه خانواده ای رو میشناسیم قبل هم درموردش تاپیک زدم من حقیقتا ...

سه روز پیش پای یکی از پسر هاشون که بیشتر میشناسمش شکسته تا حالا من همش ذهنم درگیر ایشونه

ایشون ورزششون رو خیلی دوست دارن و الان میبینمشون که حتی نمیتونن راه بر و میرن باشگاه فقط نگاه میکنند یه جوری میشم هی میگم کاش من میتونستم یه کاری بکنم براش آ خلاصه تو فکرشم چطور ازش در بیام 

ایشون ورزششون رو خیلی دوست دارن و الان میبینمشون که حتی نمیتونن راه بر و میرن باشگاه فقط نگاه میکنند ...

خودتو سرگرم علایقت کن 

پسرا یه مدلین که اگه تو بخوای از سر انسانیت بهشون کمک کنی اکثراً فاز برمیدارند و جوگیر میشن

خودتو سرگرم علایقت کن  پسرا یه مدلین که اگه تو بخوای از سر انسانیت بهشون کمک کنی اکثراً فاز بر ...

من فک نمیکنم ایشون ابن طور باشن آدم خیلی هدفمندین قهرمان کشور درسخون دوستام از من بزرگترن و خیلی سر به زیر با ادب اصلا اهل حاشیه اینا (د.و.س .... نبودن منم سعی کردم مثل ایشون باشم چون هم مسیر هستیم در جهت ورزش ...

من فک نمیکنم ایشون ابن طور باشن آدم خیلی هدفمندین قهرمان کشور درسخون دوستام از من بزرگترن و خیلی سر ...

اما حقیقتا اینطور شده که همش تو فکرم تو این چند روز و دیشبم تو خوابم بودن نمیخوام یادشون فک کنم