2737
2734
مدیریت سایت لطفا با صاحب تاپیکهایی که به قومیت توهین میکنن برخورد کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امان از آدمهای بی فرهنگ که فقط فکر میکنن خودشون همه چی میفهمن
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
2740
خانم مدیر اینجا محلی شده برای توهین کردن به قوم ها از جک گرفته تا خیلی چیزهای دیگه لطفا رسیدگی کنید .آن شخصی که به خودش اجازه میده به افراد یا قومی توهین کنه مطمئنا پایه واصالت خانوادگی و شخصیتیش خیلی خرابه خودش را مورد مسخره قرار داده اگه آدم با شعوری باشه به کسی توهین نمیکنه در ضمن این افراد بی شخصیت من بهشان توصیه میکنم بروند در مورد آن قوم ها تحقیق کنند ببینند چقدر از خودشان با اصالت تر هستنند .

عزیزم

من به مینا هم گفتم:

ما با هر پستی که میزاریم شخصیت و تربیت خودمونو نشون میدیم

یکی اومده میزان شعور و درک و شخصیت و تربیتشو با چند تا جمله نشون داده حالا دیگه چرا اینهمه بهش ایراد میگیرین؟

خب ایشون اینجوری بزرگ شدن و خوب یا بد در این حد بلدن صحبت کنن دیگه بحث و بلوا برای چیه؟

شما که نمیتونی ایشونو عوض کنی با تربیتشون تغییر بدی میتونی؟؟

ما اینجا بقیه رو از روی پستاشون میشناسیم و بخاطر همینه که هر پستی نشونه شخصیت تک تک ماست مگه نه؟

پس دیگه بحث و جدل برای چیه؟؟

بهتره همدیگه رو با وجدان خودتون تنها بزارین و بیشتر از این بحث رو کش ندین:))

سلام منم موافقم بعضی ها برای خندیدن و لذت خودشون به همه چی توهین میکنند از قومیت گرفته تا دین و مذهب و وطن....... وقتی هم حرفی بزنی طلبکارتم میشن
عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
2706