2733
2739
عنوان

خیره شدن دخترم به یک نقطه

8136 بازدید | 6 پست
سلام دخترم امسال کلاس اولی هستش. امروز جشن داشتن بردمش مدرسه بعد از جشن رفتن سر کلاس . بعد از چند دقیقه مادرا هم رفتن سر کلاس دیدم دخترم برا چند ثانیه به یک نقطه خیره شد. البته کوچکتر هم که بود گاهی وقتا اینطوری میشد البته خیلی کم البته من هم گاهی وقتا همینطوری میشم ولی پیگیری نکردم امروز این حالت رو دیدم خیلی نگران شدم چون فکر کردم تموم شده کسی بوده همچین موردی براش پیش اومده باشه
ببریدش دکتر،ممکنه هیچی نباشه ،اگه تهرانید ببریدش مرکز طبی کودکان تو خیابون قریب دکتر توسلی یا زمانی یا محمدی،
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صرع کوچیک عزیزم ربطی به تب و تشنج نداره برای احتیاط اینکار را بکن اینجور بچه ها از املاشونم میشه فهمید چون ممکنه یک کلمه یا حتی یه جمله را اصلا متوجه نشن که بنویسن
برای همسایت نور آرزو کن قطعا حوالی تو هم روشن خواهد شد.
مهسا جون من واسه طرحم میرفتم بیمارستان روانپزشکی روزبه اونجا مورد هایی دیدم که دچار یه نوع بیماری بودن که چند ساعت!!! به یه نقطه خیره میشدن بدون هیچ واکنش دیگه ای! خیره شدن چند ثانیه ای چیزی نیست که. واسه همه پیش میاد معمولا. اما خیرگی طولانی مدت میتونه نشونه ی بیماری باشه که اونم بستگی به سایر علایم داره که بیماری هایی مثل صرع،تیرویید چشمی،پارکینسون ،و...یکی از نشونه هاش خیرگی چشم هست.ان شاءالله که مورد دخترت چیز خاصی نیست.
دور باشید از کسی که مدام....کفر دارد نهفته...ایمان فاش!!!
سلام عزیزان با اجازه مدیر محترم تایپیک http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=972835 چاپ عکساتون رو سرامیک و شیشه و... ( عکس عروسی. نی نی نازتون. بارداری و..)
Golden party جشن طلایی با طراحی و اجرای تم تولد و مناسبتها(یلدا.کیریسمس.سیسمونی و..) در خدمت شماست. www.goldenparty.rozblog.com tell: 09100923948