2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینطوری ام اما شوهرم نمیذاره برم دکتر میگه قرص اعصاب میده بهت
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2742
ب مسایل زیاد فک نکنین.
من از وقتی حامله شدم بیهوش میشم ساعت 11.تا ااونجا ک صدای شوشو دراومده.
دختر نازم،مه یاس خوشگلم؛18تیر اذان ظهر اومد تو بغلم.خیلی دوستت دارم عشقم.
من اصلاً ظهرها نمیخوابم تا 2 اداره هستم و عصرها هم یا بیرونم یا خونه درس میخونم نهایت خواب شبم هم 3 ساعته و 5 صبح بیدارم
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2738
jasminah عزیزم چند ماهته؟
تازه 4هفته.
ولی اگه ببینی فک میکنی 3ماهمه.
شکمم بزرگ شده.بآین که لاغرم
خیلی میخورم.
کمردرد.پاردر.
سینه هام دو برابر شدن.
دختر نازم،مه یاس خوشگلم؛18تیر اذان ظهر اومد تو بغلم.خیلی دوستت دارم عشقم.
2706