2733
2734

زندگی بدون شوهر چ حسی داره؟

آیسان اسلامی به نی نی سایت پیوست(الکی😂) همون کاربر آیسان هستم این سومین اکانتمه 

اگه برای خودت هدف داشته باشی  خوب و شیرین هست

اگر هدف مهم برات ازدواج باشه اصلا زندگی خوبی نیست

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه والا من هرکیو دیدم دنبال شوهر بوده

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣

دخترعمه مادرم رییس یکی ازاداره های شهرشون بودازدواج نکردواسه خودش خونه خرید ماشین خرید،بازنشسته هم که شدبازخودش تنهاس اینقدر روحیه ش بالاس آدم کیف میکنه

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
دخترعمه مادرم رییس یکی ازاداره های شهرشون بودازدواج نکردواسه خودش خونه خرید ماشین خرید،بازنشسته هم ک ...

نیاز روحی و ج. سی هم خب باید تامین شه

آیسان اسلامی به نی نی سایت پیوست(الکی😂) همون کاربر آیسان هستم این سومین اکانتمه 
نیاز روحی و ج. سی هم خب باید تامین شه

یکی از اقوام مون بخاطر بیماری ژنتیکی اش دارو میخوره و دکتر بهش گفته ازدواج نکن این هم زندگیش خلاصه شده به خود رسیدن سفر کردن دانشگاه 

البته ۳۵ سالشه 

اونایی که ازدواج کردن پشیمونن

اونایی که ازدواج کردن هم پشیمونن یه معامله دوسر باخت هست ازدواج

2706