2733
2739
عنوان

چگونه همسر دلخواهم را جذب کنم؟( بدون استفاده از قانون جذب)

| مشاهده متن کامل بحث + 140791 بازدید | 958 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سولماز دارم یخ میزنمممممممممممممممم منم خواهرررررررررررررررررر

من برم دوستان فعلاااااااا شبون خوووووووووش
الهـی العـفو !
بـوی ِ نـاب ِ بهشـت می دهـد همـه ی نام های ِ قشـنگ ِتـو
می گذارمشان روی ِ زخــم های ِ د ِ لَ م ..

2731
اولین کاری که باید انجام بدین اینه که دقیقا بدونین با چه جور پسری می خواین ازدواج کنین.
اگه دنبال یه پسر مذهبی هستین و لاک نارنجی شاین می زنین، نمی تونین اون پسرو جذب کنین حتی اگه لاک نارنجی شاین باعث بشه 99 تا پسر دیگه دلباخته تون بشن. بنابراین اولین کار اینه که بدونین دقیقا چه جور مردی رو می تونین در جایگاه همسر آینده تون ببینین.
به نظر این نکته بدیهی میاد . واقعا هم بدیهیه. ولی من دخترای زیادی رو دیدم که ظاهرشون یه چیزه و دنبال یه چیز دیگه هستن.
مثال می زنم
یکی از دوستای خوبم ظاهر خیلی مومنی داشت. یه تار موش معلوم نبود. ابروهاشو دخترونه برمیداشت. لباسای فوق العاده ساده می پوشید. ولی وقتی در مورد کسایی که مدنظرش برای ازدواج بودن صحبت می کردیم، دست رو پسرایی میذاشت که داف پسند بودن!!!
برعکس یه دوست دیگه داشتم که حسابی به تیپ و قیافه ش می رسید. خیلی خیلی زیاد. وقتی در مورد معیارای طرف مقابلش صحبت می کرد، یه پسری رو تصور می کرد که به هیچ عنوان حاضر نبود با یه داف تو خیابون راه بره چه برسه به اینکه باهاش ازدواج کنه.
به جرات می تونم بگم این از شایع ترین اشتباهاتیه که دخترا( و صد البته پسرا) مرتکب میشن.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2738

سکوتو رعایت کنین خوب
خوب الان پستای من گم میشه این وسط
پستای اضافه رو زحمت بکشین پاک کنین تا اینجا نشه بازار شام.
آفرین
یکی از فاکتورای دختر مناسب نظم و ترتیبشه. هیچ کس دختر شلخته نمی خواد . بلهه.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
تاتنا بنابراین بی شوور میمونی :))))))
دو پدیده را مردم یا عوام نمی توانند از هم سوا کنند یکی شور مذهبی است یکی شعور مذهبی.که این دو ربطی به هم ندارند آن کسی که شور مذهبی دارد خیال می کند که شعور مذهبی هم دارد.(دکتر شریعتی )
دومین مسئله ای که وجود داره اینه که شما باید دیده بشین.
اگه جایی کار می کنین که قبل از طلوع آفتاب میرین و بعد از غروب آفتاب برمیگردین خونه و تو محل کارتون هم پسر مجرد خوب نیست و بیرون رفنتون فقط و فقط به محل کار محدود میشه!
اگه فقط میرین دانشگاه، اونم دانشگاه الزهرا!
اگه کار ندارین و صبح تا شب تو خونه هستین!
اگه....

احتمالا خواستگاراتون نسبت به اون چیزی که باید باشن، خیلی کمتر میشن.
پس از خونه بیاین بیرون.
کلاسای مختلف برین. مهمونی برین. کوه برین. ارتباطاتتونو زیاد کنین. سیندرلا هم اگه ته خونه می موند و نمی رفت مهمونی، پرنس نمی دیدش و دنبالش گشت منزل به منزل نمی ذاشت. دیده بشین.
2706