2737
2739

چه کار کنم؟با مشاوره صحبت کنم حل میشه؟

بیــــــزارم از هر دردیــــــ که درمانــــش گـــــذر زمـــــــــان است...زمــــــــانی که دق مـــــــیدهد تــــــا بگـــــــــذرد....!

خیلس بدع بلع صحبت کن

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این از وابستگی میاد مشاور بهم گفت منم اینطورم

عزیزم باید چه کار کرد؟

بیــــــزارم از هر دردیــــــ که درمانــــش گـــــذر زمـــــــــان است...زمــــــــانی که دق مـــــــیدهد تــــــا بگـــــــــذرد....!
2740

منم اینجوریم بعضی وقتا میشه میشینم نیم ساعت فقط گریه میکنم نکنه یه روز از دستشون بدم 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
خیلی بده من که هیچکسو ندارم از دست بدم ولی شما برو پیش روانکار

مثلا میرم نفس های دخترمو نگاه میکنم

منم اینجوریم بعضی وقتا میشه میشینم نیم ساعت فقط گریه میکنم نکنه یه روز از دستشون بدم 

پس یه وقتا سراغ بیشتر افراد میاد

2706