2733
2734
عنوان

خانما من یه مشکلی دارم همش ترس از دست دادن عزیزان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 37 پست
آدم ازهرچی بترسه سرش میاد  البته دور ازجون عزیزانتون  ولی اره برو پیش مشاور   قانون ج ...

میخوام دیگه از این فکرا نکنم

بیــــــزارم از هر دردیــــــ که درمانــــش گـــــذر زمـــــــــان است...زمــــــــانی که دق مـــــــیدهد تــــــا بگـــــــــذرد....!
منم مثل توام اینو فقط اینحا میگم چون  چیزی رو که نوشتم قراره ووصیت کردم بعداز مرگم بخونن...من ...

ظلم کردن بهت

بیــــــزارم از هر دردیــــــ که درمانــــش گـــــذر زمـــــــــان است...زمــــــــانی که دق مـــــــیدهد تــــــا بگـــــــــذرد....!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من قبلا خییییلی اینطوری بودم وواقعا اذیت میشدم مخصوصا برا بابام وبعدا متوجه شدم هر موقه به شدت غصه ب ...

منم دیگه میخوام فکر اینطوری نکنم یعنی میشه

2731
حتما ریشه در کودکیت داره فکر کن ببین کی اتفاقی افتاده که حس تنهایی و از دست دادن کردی

اصلا موردی نداشتم یعنی چطوری بفهمم

منم دیگه میخوام فکر اینطوری نکنم یعنی میشه

اره حتما میشه برا من که نتیجه داد حالت تو پوزی زدن به افکار منفیو داره بگو خوب بمیره مگه چیه .مرد که مرد وخیلی قاطع خودتو افکارت جمع وجور کن  خیلی زود میبینی که بهتر شدی وبعدش کلا از سرت میپره