2733
2734
عنوان

برای پسرم... مرد دوم خونه ام.

2721 بازدید | 25 پست
آپلود عکس زمانهایی هست که نمی‌خواهی عقربه‌های ساعت حرکت کنند!! نمی‌خواهی روزها به سرعت بگذرند!! و دلت می‌خواهد زمان در لحظه متوقف شود! این است حال و روز این روزهای من... بله، این هفته دلبندم هر روز و هر لحظه با من است. و این عطر وجودش است که مرا لبریز می‌کند. لبریز از بودن و ماندن، ماندنی با عشق و امید، امیدی زیبا به همراه ترسیم رویایی نه‌ چندان دور از دسترس. این امید را دوست دارم، که باعث زنده ماندنم می‌شود. پسرم، عزیزترینم، به خود می‌بالم که فرزندی چون تو دارم. و از خدای خویش بیش از همیشه سپاسگزار وجود نازنینت هستم. همیشه باش. همینقدر نزدیک. همینطور مهربان. همین‌اندازه ستودنی...
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
سلام. ممنون مرضیه جون. ایشاا... اول عروسی و بعد روزیش به خودت.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه آن تصور کردم پسرم بزرگ شده... خیلی قشنگ بود. ممنون خدا همه بچه‌ها رو برای پدر و مادرشون نگه داره. چه پسر، چه دختر... هر کسی هم که بچه نداره خدا یه سالم و صالحشو نصیبشون کنه...
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
من که اینقدر می چلونمش می گه: مامان درگه= مامان دردم اومد.
فقط کاش گاهی بعضیامون وقت بیشتری با بچه هامون بذاریم. یه مقاله همین الان رو صفحه اول نی نی سایت هست که گفته مادر تا 3 سالگی باید 24 ساعته با بچه باشه. حتی نگفته پدر!!!!! گفته مادر!!!... گناه دارن بچه هایی که از وقتی دنیا میان مامان نیست. مامان سر کاره.مامان دانشگاه هست. مامان بزرگ هست. خاله هست. پرستار هست. مربی مهد هست. ولی مامان یه عالمه از ساعات خوب روز رو نیست... چه حیف......!!!!
قشنگ بود، منم یه پسر کوچولو دارم و واقعا از بودن در کنارش لذت می برم، خدا همه بچه ها رو واسه پدر و مادراشون حفظ کنه
"ایران وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شده با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"CafeMom Tickers
2738
من الان تاپیک زدم که خسته میشم از شیطنت پسرم یکی از بچه ها لینک این تاپیک رو گذاشت برام
غنچه ی زندگی من در سیزدهمین روز سبز بهار شکفته شد...... خاله ها پسر شیرازی رأی و لایک نداره؟http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2013122907303417914....................... دوستان از وبلاگ لباسهای راحتی تا سن دوسال و بادی های کارترز دیدن فرمایید: http://arzanpoosh.blogfa.com/
الان رفته سر کمد و یه کفش پاشنه 10 سانتی برداشته و پوشیده و به سختی باهاش راه می ره و میگه: گشنگه=قشنگه.
2706